کلیدهای بازسازی برد چیست؟

تاریخ : 1348/11/10 نویسنده :admin2 بازدیدها : 251 موضوع : مقالات برند

کلیدهای بازسازی برند چیست؟

تغییر و تحولی بزرگ!

دلیل بازسازی برندتان این است که می‌خواهید تغییر و تحولی بزرگ در کار خود ایجاد کنید وگرنه خود را به دردسر نمی‌انداختید. پس خود را درگیر جزییات برند نکنید. کسی به جزییات برند توجه نمی‌کند. فقط روی نکات اصلی تمرکز کنید تا بتوانید از بازسازی برندتان، بیشترین بهره را ببرید.

با یک دست دو هندوانه برندارید!

برای بازسازی برندتان باید نکته اصلی که مدنظرتان بود تغییر دهید و پس‌ازآن اگر موارد دیگری برای تغییر به ذهنتان رسید انجام دهید. همه تغییرات را باهم انجام ندهید چون مطمئناً موفق نمی‌شوید. در بازسازی برند شما می‌خواهید هم مشتریان را نگه‌دارید هم تولیداتتان را افزایش دهید هم محصولات یا خدماتتان را متنوع کنید و غیره. شک نکنید که شکست می‌خورید. تمرکزتان را بر روی یکی از اهداف که برایتان مهم‌ترین است بگذارید تا موفقیت حاصل شود.

از کار بلدها کمک بگیرید.

همیشه کار را به کاردان بسپارید و سعی نکنید همه‌ی کارهای تخصصی را هم خودتان انجام دهید. اگر قرار بود همه انسان‌ها کارهایشان را خودشان انجام دهند که شغل تخصصی وجود نداشت. یادتان باشد کوچک‌ترین اشتباه درزمینه بازسازی برند، می‌تواند بزرگ‌ترین خسارت‌ها را برایتان به وجود آورد و هزینه‌هایتان بی‌ثمر بماند.

جلب‌توجه دوباره!

پس از بازسازی برند، بسیاری از مشتریان شما از بین می‌روند و ریزش مشتری خواهید داشت البته ممکن است مشتریان وفادار شما باقی بمانند. با خود روراست باشید و ببینید چه چیزی برای شما مهم است؟ جلب‌توجه مشتریان جدید؟ خوشحال کردن مشتریان وفادار؟ جذب مشتریانی که قبلاً جزء مشتریان احتمالی شما بودند؟یا نظرات دیگری که مربوط به حرفه شماست.

اطلاع‌رسانی را فراموش نکنید.

خودتان را صد در صد درگیر بازسازی برند نکنید. وقتی درگیر بازسازی برندتان می‌شوید خیلی کارهای مهم را فراموش می‌کنید ازجمله تبلیغات و اطلاع‌رسانی به مشتریان.مشتریان شما معمولاً به دو نوع سلیقه تقسیم می‌شوند. دسته اول آن‌هایی که به بازسازی برند مشکوک می‌شوند دسته دوم آن‌هایی که برایشان مهم نیست شما با چه برندی کارکنید. برای هر دودسته یک‌چیز مهم است و آن این است که ویژگی‌های خاص آن‌ها را تغییر ندهید. ویژگی‌هایی که هر دودسته به آن اهمیت می‌دهند و قبلاً در نظرسنجی‌های سالانه از مشتریان به شما گوشزد کرده‌اند.
09177755652