مدارک و مراحل ثبت برند عسل

تاریخ : 1348/11/10 نویسنده :admin3 بازدیدها : 208 موضوع : مقالات برندثبت برند عسل

ثبت برند عسل مراحل ثبت برند عسل شرایط ثبت برند عسل مدارک ثبت برند عسل با ما همراه شوید عسل داراری خواص دارویی است که از فواید درمانی آن می توان به کمک به بهبود بیماری های عفونی ، پوستی ، گوارشی ، چشمی ، سو ختگی ، و افزایش ایمنی بدن اشاره نمود . همچنین از موم عسل نیز در صنایع مختلف از جمله صنعت دارو سازی استفاده می گردد.
کارشناسان معتقدند که زنبور های عسل با عمل گرده افشانی نقشی اساسی در ایجاد تنوع گیاهی در طبیعت دارند .
امروزه نیز زنبور داری به عنوان یکی از رشته های کشاورزی در تمامی دنیا مطرح می با شد و افراد بسیاری متمایل به فعالیت در این رشته و راه اندازی این کسب و کار مفید و پر سود می باشند.

مراحل ثبت برند عسل

مراحل ثبت برند عسل توسط متقاضی : گام اول رجوع به سایت اداره مالکیت صنعتی و انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی می باشد در صورتی که اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی یا حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت جداگانه پیش میرود .شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را با توجه به مجوز خود انتخاب نمایید . چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از راهنمایی کارشناسان ثبت برند موسسه فرداد رسا بهره مند شوید بعد از تکمیل اظهارنامه مدارک لازم برای  ثبت برند را از طریق همین سامانه آپلود کنید  و ارسال  نمایید و هزینه ثبت برند و علامت تجاری را که در سامانه  مشخص شده به صورت اینترنتی واریز نمایید و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی بمانید. در صورتی که کلیه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت دو الی سه ماه آگهی تقاضای  ثبت برند صادر می شود.لازم است پیش از هرنوع اقدام برای ثبت برند به سامانه استعلام برند و علامت و نام تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir    مراجعه نمایید.

مراحل ثبت برند عسل توسط موسسه حقوقی فرداد رسا :گام اول مشاوره ای حقوقی و همه جانبه در این زمینه می باشد کارشناسان موسسه حقوقی فرداد رسا کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت میخواهید را در اختیار شما میگذارند و مدارک لازم را به شما اعلام میکنند و شما  موظف هستید این مدارک را ظرف مدت زمان معین در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه حقوقی ثبتی فرداد رسا پیگیری میشود که شامل تنظیم و تکمیل  تخصصی اظهارنامه ثبت برند ، مشخص کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.  چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در انتها واریز مبالغ درخواستی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند را دریافت می نماید. بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی دونوبت  ثبت نام به عمل می آید و برای آگهی ۱۰ ساله برند اقدام می شود.

مزایای ثبت برند عسل

داشتن یک تبلیغات عالی
منحصر به فرد کردن ثبت برند قرار گیری در بازار رقابت
پیشرفت کاری و شغلی
معروف شدن در حوزه ی فعالیت
هویت دادن به محصول تولیدی
جلوگیری از سواستفاده ی سود جویان

مدارک لازم جهت ثبت برند عسل

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند عسل برای اشخاص حقیقی
تصویر برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی
ارائه پروانه بهره برداری یا مجوز تولید یا پروانه کسب برابر اصل شده یا نامه ایی از واحد یا صنف مربوطه مبنی بر ارائه خدمات جهت اداره ثبت برند
تصویر علامت مورد نظر به ابعاد ۶*۶ سانتیمتر به تعداد ۱۲ عدد و توضیح در برگی جداگانه درخصوص علامت و توصیف آن و مستند نام مورد نظر از فرهنگ لغت
کارت بازرگانی بنام شخص دارنده جواز (در صورتیکه علامت مورد نظر لاتین و یا غیر فارسی باشد)
امضای وکالتنامه

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند عسل برای اشخاص حقوقی یا شرکتها
تصویر برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی دارندگان حق امضای اوراق بهادار شرکت
ارائه پروانه بهره برداری یا مجوز تولید یا پروانه کسب برابر اصل شده
تصویر اولین روزنامه رسمی شرکت(آگهی تاسیس) و روزنامه رسمی آخرین تغییرات هیات مدیره شرکت (دوره آن منقضی نشده باشد.)
چکارت بازرگانی برابر اصل شده شناسنامه شخص حقوقی(در صورتیکه علامت مورد نظر لاتین باشد)
تصویر علامت مورد نظر به ابعاد ۶*۶ سانتیمتر به تعداد ۱۲ عدد و توضیح در خصوص علامت و توصیف
امضای وکالتنامه توسط دارندگان حق امضای مجاز اوراق بهادار و مهر شرکت‌ها هستند.


09177755652