برند فروشی و مزیتهایی برند شخصی

تاریخ : 1398/22/12 نویسنده :admin3 بازدیدها : 247 موضوع : مقالات برندداشتن برند شخصی قدرمتند چه مزیتهایی دارد؟

بیایید با حقایق روبرو شویم. داشتن اخلاق کاری خوب است اما کافی نیست. اگر برای برندسازی شخصی خود استراتژی خاصی ندارید فرصت فوق العاده ای را از دست داده اید. در کتاب «من را برند کن»، برند شما تجسم و نوید ارزش تعریف شده است.

هر کسی برندی دارد؛ این برند می تواند مثبت یا منفی باشد. خنثی هم که اساساً به چشم نمی آید.
اما در اقتصادی که در آن توجه حرف اول را می زند، چگونه می خواهید ارتباطاتی به یاد ماندنی و معنادار برای خود رقم بزنید؟ برندسازی شخصی پلتفرمی برای ارتقای شخصی نست. عصاره ی برندسازی شخصی واقعی، در دست گرفتن ارزش خود و برآورده کردن یک نیاز برآورده نشده است.
چهره های شناخته شده ی صنعت و رسانه، برای توسعه ی کسب و کار و سبک زندگی خود همگی از مزایای برخورداری از یک برند شخصی قدرتمند بهره می گیرند. در ادامه ۵ مزیت فوق العاده ی بهره مندی از یک برند قدرتمند شخصی را از نظر خواهید گذراند.

زندگی هدفمند

چراییِ هر برند بزرگی کاملاً واضح است. ترکیب سه گانه ی مأموریت، چشم انداز و هدف، معیاری است که به شما اجازه می دهد کار خود را اولویت بندی و مأموریت خود را به پول تبدیل کنید. وقتی به هدف خود مسلط باشید، نسبت به نکات مهم آگاه تر خواهید بود و از نقاط قوت خود برای انجام کاری که بیشترین ارزش را به همراه دارد استفاده خواهید کرد. به این ترتیب می توانید بهره وری خود را بالا ببرید و نسبت به زندگی شخصی و شغلی اشتیاق بیشتری پیدا کنید. این کار اعتماد به نفس شما را به گونه ای تقویت می کند که می توانید از وجه تمایز منحصر به فردتان برای جدا کردن خود از رقبا به بهترین نحو بهره ببرید.

جلب توجه مخاطب

شفافیت، پیامی متمرکز و به یاد ماندنی به همراه خود می آورد. هر برند بزرگی با یک داستان شروع می شود. علت آن این است که استفاده ی حداکثری از یک روایت فشرده و جامع حول برند، برای مخاطب به شدت جذابیت دارد. تا به حال یه این فکر کرده اید که وقتی دیگران شما را می بینند و یا صدایتان را می شنوند چه پیامی به آنها منتقل می شود؟ آیا این پیام با ویژگی ها، ارزش ها و نیت شرکت شما سازگاری دارد؟ مهم ترین سه کلمه ای که دوست دارید با دیدن شما به ذهن افراد بیاید را شناسایی و تجربه ای برای مخاطب خود فراهم کنید که بار دیگر برای تجربه ی مجدد آن تشنه به سوی شما بازگردد.

مزایای موقعیت خاص فردی

برند ها ارزش زیادی دارند. اگر شرکتی هزینه ی بازاریابی، تحقیقات و دارایی های معنوی خود را روی محصول یا خدماتش سرمایه گذاری کند، می تواند از ارزش بیشتری برخوردار شود. شما نیز با سرمایه گذاری روی توسعه ی برند شخصی خود می توانید آنچه شایسته ی شماست را به دست بیاورید. با پیدا کردن هدف و متمرکز کردن پیام خود می توانید کم کم از موقعیت و ویژگی خاص خود منتفع شوید.

بهره مندی از جامعه ی مخاطبین

شما با تسلط بر داستان خود می توانید دیگران را آگاه و توانمند کنید. شکل گیری جامعه ای متشکل از دنبال کنندگان و حامیان، بهترین نوع تمجیدی است که برند شما می تواند دریافت کند. می توانید برای به اشتراک گذاری تخصص، تجربه و از همه مهم تر، ارتباط دادن دیگران به یکدیگر، فضایی ایجاد کنید. به این ترتیب ارزش خود را با سخاوتی که در به اشتراک گذاری موارد بالا داشتید به آنها نشان داده اید. مزیت برخورداری از چنین جامعه ای، بهره مندی از ارتباطی عمیق تر، اثرگذاری بیشتر برند و وفاداری مخاطبانتان است.

دیده شدن در سطحی بالاتر

اما مزیت غایی برندسازی شخصی، به کار گیری پلتفرم حضور شما در جهت ارتقای سطح پیامتان است. این را می توان سطح استادی برندسازی شخصی نامید. شناخته شده بودن، درهای مصاحبه های رسانه ای، وبلاگ ها، جوایز و شراکت ها را به روی شما باز می کند و فرصت هایی در اختیارتان قرار می دهد که می توانید از آنها برای گسترش جامعه ی مخاطبین و افزایش سود خود استفاده کنید.شخصی قدرمتند چه مزیتهایی دارد؟09177755652