برند آماده چیست؟مزایایی برند آماده

تاریخ : 1348/11/10 نویسنده :admin3 بازدیدها : 195 موضوع : مقالات برندبرند آماده یا برند فروشی یک علامت تجاری می‌باشد که مراحل ثبتی آن طی شده و برای کالاهای مشخص تایید و به ثبت رسیده و آماده انتقال به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر جهت استفاده و بهره‌برداری است.
بدون شک برندینگ یا ایجاد یک نام تجاری مهمترین بخش تجارت است. در دنیای گسترده، پرچالش و رقابتی کسب و کار دیگر هیچ مجموعه‌ای بدون در اختیار داشتن یک برند نام آشنا نمی‌تواند مشتریانی وفادار برای محصولات و خدمات خود جذب کند.
در قدم نخست برای تبدیل شدن به یک نام تجاری معتبر یا به اصطلاح برند شدن باید نسبت به ثبت علامت تجاری اقدام کرد تا از سوء‌استفاده احتمالی از آن در آینده جلوگیری شود.خرید و فروش برند آماده

یکی از مهم ترین مسائل در شروع کسب و کار جدید و ایجاد یک شرکت می تواند برند آن باشد. با توجه به اینکه امروزه در همه زمینه های تولیدی و خدماتی شرکت های متعددی ایجاد شده است، مصرف کنندگان تنها از طریق نام تجاری و برند است که می توانند محصول خود را مطابق با سلیقه و کیفیت مورد نظر خود تهیه کنند. از این رو اگر قصد ایجاد یک کسب و کار جدید را دارید ابتدا به فکر ثبت و تهیه برندی مناسب برای شرکت خود باشید.

جهت اینکه شرکت شما دارای یک برند مناسب بوده و بتوانید از مزایای آن بهره مند شوید دو راه ثبت برند یا خرید برند از مراکز خرید و فروش برند آماده را در پیش رو دارید. از آنجایی که مراحل ثبت برند تا حدودی پیچیده و وقت گیر است ما در این نوشته به شما خرید برند آماده را پیشنهاد کرده و چگونگی خرید برند را شرح خواهیم داد.

همچنین شما پس از ثبت برند در صورتی که از آن استفاده نکنید می توانید با استفاده از مراکز و سایت های خرید و فروش برند آماده، برند خود را به راحتی و با کسب سودی مناسب به فروش برسانید.

زمانی که شرکت شما دارای یک برند متناسب با نام آن و ویژگی های محصولات و خدمات شما باشد می توانید به راحتی در سطح جامعه با نام تجاری خود کسب اعتبار کرده و مشتریان بیشتری را به تولیدات و خدمات خود جلب کنید.


چرا خرید و فروش برند آماده مقرون به صرفه است؟

ثبت علامت تجاری شامل مراحل، ضوابط و شرایطی است که به دلایل زیر برخی از افراد و مجموعه‌ها ترجیح می‌دهند به جای ثبت برند نسبت به خرید برند آماده یا برند فروشی اقدام کنند.

    برخی از افراد یا مجموعه‌ها فرصت کافی برای سپری شدن مراحل اداری و قانونی ثبت برند را ندارند. در صورتی که خرید و انتقال برند آماده (برند فروشی) به سرعت و تنها با حضور طرفین قرارداد (فروشنده و خریدار) در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
    نام‌های انتخاب شده جهت ثبت اسم تجاری قبلا توسط فرد یا مجموعه‌ی دیگری ثبت شده‌اند. بنابراین انتخاب یک برند آماده که تمام مراحل ثبت و صدور گواهی ثبت را به صورت ۱۰۰% طی کرده است می‌تواند تصمیمی هوشمندانه باشد.
    ثبت برند نیاز به مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس یا پروانه بهره‌برداری دارد و اگر بخواهیم برند را به شکل لاتین ثبت کنیم باید کارت بازرگانی هم داشته باشیم. اما برند فروشی یا همان برند آماده نه مجوز فعالیت می‌خواهد و نه کارت بازرگانی!
    یک علامت تجاری آماده‌ نسبت به نام‌‌هایی که خودتان انتخاب کرده‌اید با محصولات و یا خدمات شما همسوتر است و نظر شما و تیم برندینگ مجموعه شما را بیشتر به خود جلب کرده است! در این صورت خرید برند آماده می‌تواند یکی از گزینه‌‌ها باشد.
    مجموعه‌ای به هر دلیل قصد فروش برند تجاری خود را دارد. شاید فکر کنید ایده‌هایی بهتر و امکانات مناسب‌تری برای رشد و ارتقای آن برند دارید. در این صورت می‌توانید با خرید برند مذکور تمامی ایده‌هایی که در ذهن دارید را به مرحله اجرا درآورید.


چگونگی خرید برند

همانطور که می دانید اعتبار یک شرکت به نام و برند آن است. در صورتی که یک شرکت دارای برندی مناسب نباشد یا حتی برند  نداشته باشد در سطح جامعه و بین هم ردیف های خود هیچ اعتباری نخواهد داشت. بنابراین شما باید برای شرکت خود برند مناسبی تهیه کنید.

یکی از آسان ترین راه های تهیه برند برای شرکت شما می تواند خرید برند باشد. خرید و فروش برند آماده امری کاملا قانونی در ایران است و در این راستا مراکز و سایت هایی جهت سهولت شما ایجاد شده است.

می توانید با مراجعه به سایت های خرید و فروش برند آماده از بین برندهای فروشی آن که قبلا افرادی آن ها را ثبت کرده و از آن استفاده نمی کنند، برندی مناسب پیدا کرده و خریداری کنید. برند و نام تجاری که شما انتخاب می کنید نه تنها باید متناسب با نام شرکت شما باشد بلکه باید بیان کننده چگونگی و ویژگی های محصولات و خدمات ارائه شده شما نیز باشد.

پس از انتخاب برند مورد نظر خود براساس قوانین سایت مورد رجوع می توانید ضمن پرداخت هزینه، به خرید و ثبت آن به نام خود بپردازید.


مزایای خرید برند آماده

همانطور که قبلا اشاره شد شما جهت تهیه برند برای شرکت خود دو راه داشتید که خرید برند را ما به شما پیشنهاد کردیم. حال باید بدانید زمانی که به خرید برند می پردازید، در بحث هزینه و زمان بسیار زیاد صرفه جویی می شود.

هنگامی ک در پی ایجاد کسب و کار مورد نظر خود هستید نمی توانید زمان را هدر بدهید و ثبت برند یک برنامه وقتگیر است که باعث می شود شروع کسب و کار شما دچار تأخیر شود. جهت جلوگیری از بروز چنین مشکلی اگر برند خود را از سایت های خرید و فروش برند آماده تهیه کنید ضمن صرفه جویی در زمان می توانید در اولین فرصت ممکن کسب و کار خود را ایجاد کنید.

از دیگر مزایای خرید برند این است که بدون هیچ زحمتی می توانید از بین بسیاری برندهای طراحی و ثبت شده، برندی که متناسب با سلیقه و نام شرکت و ویژگی های محصول شما است را انتخاب کنید. در این شرایط مجبور به طراحی برند نخواهید بود و به راحتی یک برند آماده خواهید داشت.

همچنین با مراجعه به سایت های خرید و فروش برند ضمن موارد ذکر شده در هزینه ها نیز صرفه جویی می کنید. زمانی که بخواهید یک برند را برای شرکت خود به ثبت برسانید علاوه بر اتلاف وقت و ایجاد خستگی می تواند هزینه های زیادی نیز در پی داشته باشد ولی شما با خرید برند آماده می توانید هزینه کمتری در این زمینه پرداخت کرده و برندی با قیمت مناسب داشته باشید.


چرا قیمت برند آماده گرانتر از ثبت برند است؟

برند آماده با توجه به موارد زیر دارای ارزش بیشتر و در نتیجه قیمت بالاتری هستند. یعنی هر کدام از موارد زیر می‌توانند در ارزش‌گذاری و در نهایت نرخ فروش و واگذاری برند آماده تاثیر گذار باشند.

    تعداد کالاها و طبقات ثبت شده
    مرغوبیت و زیبایی اسم ثبت شده
    اسم تجاری به صورت فارسی و لاتین ثبت شده باشد.
    کالا، خدمات و طبقات مشابه هم به ثبت رسیده باشند.

در واقع برند آماده گران نیست! بلکه ارزشمند است. تنها مدرک مورد نیاز برای تهیه برند آماده داشتن کارت شناسایی می‌باشد! یعنی شما نیازی به داشتن مجوز (مانند جواز تاسیس، پروانه بهره برداری، کارت بازرگانی و…) ندارید. در کمتر از یک روز کاری می‌توانید مالک برند شوید و در نتیجه در وقت خود صرفه‌جویی و از درگیر شدن با مسائل و مشکلات گوناگون خود را رها کرده‌اید!


آنچه برند برای شرکت و مصرف کننده به همراه می آورد

شرکتی که محصولات آن دارای برندی مشخص و مناسب باشد، بین مردم از شرکتی بدون برند معتبرتر است. هنگامی که شما برای محصولات خود برندی را از سایت ها و مراکز خرید و فروش برند آماده تهیه کنید در واقع اعتبار آن را تضمین می کنید. محصولی که دارای برند باشد می تواند بین مردم مشهور شده و مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

در پی این امر می توانید به هدف اصلی خود که کسب سود است دست پیدا کنید. زیرا افزایش مشتریان باعث افزایش تولیدو در نهایت بالارفتن سطح سود شما می شود.

همچنین وجود برند برای مصرف کنندگان نیز به صرفه است. از آنجایی که در زمینه تولید هر محصول شرکت های مختلفی وجود دارند که آن محصول را با کیفیت و ویژگی های متفاوتی تولید می کنند باید هرکدام دارای برندی مخصوص به خود بوده که باعث سهولت مشتریان در خرید باشد.


whatsapp : 0921-646-5121