برندهای معروف غذا در دنیا

تاریخ : 1399/11/06 نویسنده :admin3 بازدیدها : 146 موضوع : مقالات برندبرندهای معروف غذا در دنیا

بسیاری از شرکت ها توانسته اند با تهیه غذاهای با کیفیت و مرغوب برندی را برای خود به ثبت برسانند. در سراسر دنیا بسیاری از برندهای غذایی هستند که در سطح بین المللی شناخته شده و سال هاست که در این زمینه فعالیت می کنند.
همانطور که می دانید تنوع غذایی در همه شهرها و کشورها زیاد بوده و بسیاری از افراد توانسته اند به گونه ای متنوع و با کیفیت غذاهای خوش طعمی را به مردم ارائه دهند. همچنین با ثبت برند برای خود صاحب سبک در حوزه صنایع غذایی شده اند. در ادامه در خصوص برندهای معروف غذا در دنیا برای شما بیشتر خواهیم گفت.

برندهای معتبر فست فود

در دنیای امروز به دلیل مشغله های کاری که بین عموم مردم به وجود آمده است، بسیاری از افراد به غذاهایی مانند فست فود روی آورده اند. برندهای معروف فست فود به همین دلیل توانسته اند سود زیادی را از این طریق کسب کنند.
این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده زیاد از غذاهایی مانند فست فود به دلیل روغن های زیادی که در هنگام پخت به کار برده می شود، می تواند در طولانی مدت برای شما مضر باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد برای تهیه فست فودهایی با کمترین روغن و مواد غذایی مضر به فکر تهیه و توزیع غذای با کیفیت همراه با ثبت برند افتاده اند.
ثبت برند در غذا سبب تمایز نوع طبخ غذاها از یکدیگر می شود. زمانی که مصرف کننده از یک نوع غذایی رضایت داشته باشد به راحتی می تواند با به خاطر آوردن نام برند، غذای دلخواه خود را تهیه کنند. برندهای معروف فست فود که در سراسر دنیا شناخته شده اند، شامل موارد زیر است:
  • ساب وی((subway
  • کی اف اسیkfc))
  • وندیز(wendys)
  • دیری کویین(Dairy Queen)
  • مک دونالد(mcdonalds)
  • برگر کینگ( burger king)
و بسیاری از موارد دیگر نیز وجود دارد که در سطح بین المللی معروف هستند.

ساب وی برند معروف در دنیا

اغلب برند های معروف غذایی در دنیا متعلق به آمریکا است. یکی از برندهای معروف غذا در دنیا به subway  شناخته می شود. در ادامه در خصوص این برند معروف به شما نکات بیشتری را خواهیم گفت.
ساب وی یک برند معروف غذایی است که در سطح بین المللی شناخته می شود. این برند توانسته با رقبای معروف خود به رقابت پرداخته و در سراسر دنیا به خوبی شناخته شود. این نشانه غذایی به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که دارد، توانسته در سراسر کشورهای دنیا شعبه داشته باشد.
در حال حاضر بیش از 100 کشور نمایندگی این برند غذایی را در کشور خود داشته و توانسته اند این برند را به یک زنجیره بزرگ  تبدیل کنند. subway در بیشتر مواقع ساندویچ تهیه کرده و بین مصرف کنندگان خود عرضه می کند. قطعا شما از تعریف این برند غذایی خوشمزه  چیزی به گوشتان خورده است.

کی اف اسی یکی از برندهای معروف غذا در دنیا

این برند نیز همانند برندهای دیگری که برای شما توضیح داده ایم یک نشانه معروف آمریکایی است. کی اف سی به دلیل تهیه غذاهای با کیفیت و محبوبیت پبین عموم مردم موفق شده که در بسیاری از کشورها نیز نمایندگی داشته باشد.
کمتر کسی پیدا می شود که مرغ های کنتاکی Kfc را نشناسد. این برند تا به حال در بیش از 118 کشور نمایندگی داشته است که در هر کشور شعبه های زیادی از این برند وجود دارد. طبق آماری که انجام شده بیش از 18875 نماینده در سراسر کشورهای دنیا از آن وجود دارد.

مک دونالد یکی از برندهای معروف غذا در دنیا

مطمئنا نام این برند معروف غذایی تا به حال به گوشتان خورده است. mcdonalds  را می توان به عنوان معروف ترین برند غذایی در دنیا معرفی کرد. این برند توانسته غذاهای متنوع و با کیفیتی را تهیه کند. این نشانه غذایی در بیش از 119 کشور شعبه دارد.
طبق آماری که تا به امروز انجام شده بیش از 35000 شعبه در سراسر دنیا داشته و توانسته توجه بیش از 68 میلیون مشتری را به خود جلب کند.
این گونه برندهای معروف غذا در دنیا با استفاده از مواد غذایی مرغوب و با کیفیت توانسته اند نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرده و آن ها را به مشتریان همیشگی این برند تبدیل کنند.

برگر کینگ یکی از برندهای معروف غذا در دنیا

Burger king یکی از برندهای معروف غذا در دنیا است، که شعبه اصلی آن در آمریکا قرار گرفته است. برگر کینگ همانند سایر برند هایی که ذکر شد از علامت های معروف غذایی به شما می رود. در منوی غذایی این برند علاوه بر غذاهایی مانند سیب زمینی و برگر ، دسر هایی همچون بستنی و میلک شیک نیز وجود دارد.
این گونه دسر ها باعث جذابیت بیشتر منوی غذایی این رستوران های زنجیره ای شده است. در حال حاضر این برند غذایی در بیش از 79 کشور شعبه داشته و بالای 13000 نماینده در سراسر کشور های مختلف دارد.

نستله یکی از برندهای معروف غذا در دنیا

بسیاری از برند های غذایی هستند که قدمت طولانی داشته و تا به امروز در حال فعالیت هستند. یکی از برند های بسیار قدیمی که در حوزه کاری خود بسیار موفق بوده، برند غذایی نستله است. در گذشته فردی به نام هنری نستله از ترکیباتی مقوی مانند شکر، شیرگاو و آرد محصولی را تهیه کرد که نوزادانی که نمی توانند از شیر مادر خود تغذیه کنند از این محصول مقوی به عنوان جایگزین شیر مادر استفاده کنند.
پس از مدتی هنری نستله با سهام داران دیگری که صاحب برند بوده اند، همکاری کرده و محصولات غذایی و مکمل های دیگری را تولید کردند. در ادامه هنری سهام خود را واگذارکرد و بقیه همکاران وی محصولات متعددی را در سراسر دنیا تهیه و تولید کردند.
همچنین این شرکت توانسته علاوه بر محصولات غذایی، داروهایی را نیز در سراسر دنیا عرضه کند. امروزه برند نستله صاحب بیش از 8000 برند در قسمت های مختلف صنایع غذایی است. این شرکت یا برند معروف توانسته درآمد بسیار بالایی از تولید محصولات خود به دست آورد.
در نتیجه، می توان گفت بسیاری از افراد در تهیه غذای خود اولویت را به غذاهایی با برند معروف در دنیا می دهند که از کیفیت غذایی که مصرف می کنند مطمئن باشند. برندهایی که برای شما در این مقاله ذکر شده از برند های معروف در دنیا بوده که از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند.whatsapp : 0921-646-5121