فروش برند و فواید داستان نویسی برند

تاریخ : 1399/9/12 نویسنده :admin3 بازدیدها : 70 موضوع : مقالات برندفواید داستان نویسی  برند رو میشه به صورت های زیر تقسیم بندی کرد:

 
 1. ساخت خاطره از برند

     اولین و مهمترین فواید داستان نویسی برند به یاد ماندن و خاطره ساختن از برند است .ساخت تجربی ذهنی از برند توسط داستان نویسی برند به بهترین نحوی انجام میشود .مهم این است که داستان ما منحصر به ما باشد ، متمایز و جذاب باشد . برای به خاطر سپردن ارزش داشته باشد وقتی می خواهیم در مورد برندی صحبت کنیم خاطرات ما از بنیان گذاران آن را به یاد می آوریم . خاطرات قشنگ ترین بخش زندگی ما هستند . سطح آگاهی ما از خود و دیگران هستند .
 2. ایجاد انگیزه 

  از داستان برند یکدیگر پند می گیریم  و داستان دیگران در ما  ایجاد انگیزه میکند . اینکه بدانیم هر کس چه سختیهایی پشت سر گذاشته تا موفق شده بسیار جالب و انگیزشی است . چند بار شکست خورده و دوباره شروع کرده ، خود به تنهایی در ادامه راه به ما انگیزه می دهد .اینکه بدانیم خردمندیی که از هر شکست بر جا می ماند چه قدر با ارزش است . اینکه بهتر است اگر قرار است شکست بخوریم سریع بخوریم تا وقت هست از نو شروع کنیم  .
 3. استواری در وعده برند

  هنگام داستان نویسی با واقعیت شروع کار خود روبرو می شویم . با نوشتن داستان خود به یاد می آوریم که چه روزها و شب هایی به امید موفقیت طی شده است . از پیشرفت هایمان خشنود می شویم و انگیزه می گیریم و از شکست هایمان درس عبرت . پس سعی می کنیم که بیشتر مواظب دستاوردهایمان باشیم . قولی و وعده ای را که با آن شروع کردیم را بعد از به دست آوردن قدرت فراموش نمی کنیم . به یاد می آوریم که هرگز نیاید تسلیم شد و ارزش کار خود را به خودمان یاد آور می شویم.
 4. آگاهی از  برند  

  خلق داستان برند ما به مخاطبان ما کمک میکند در مورد پیشینه برند ما آگاهی داشته باشند و بدانند ما چه دشواریها و سختی هایی را پشت سر گذاشته ایم . هدف ما چه بوده است . قهرمانان ما در طول این سفر چه کسانی بوده اند  .  اگر بتوانیم داستان تاثیر گذاری بنویسیم ، قادر خواهیم بود طرفداران بسیاری برای خود جمع آوری کنیم که در گیر ما بشوند. ما را از خودشان بدانند و بخواهند به ما کمک کنند .همچنین ما را از صدمات و مخاطرات بر هانند .whatsapp : 0921-646-5121