فروش برند آماده و اهمیت برند آماده

تاریخ : 1399/10/10 نویسنده :admin3 بازدیدها : 120 موضوع : مقالات برندبرند چیست؟

برند از نام ، نشان،عبارت ، طرح یا ترکیبی از اینها که موجب شناسانده شدن کالاها و خدمات یک شرکت در اذهان عموم و متمایز شدن آنها از کالاها و خدمات مشابه می گردد. جان میلر برند را نام یا نمادی که سازمان ها آن را با هدف ارزش آفرینی برای ذی نفعان مورد استفاده قرار می دهند تعریف می کند.
بنا به این تعاریف هدف یک برند خوب و مطلوب وادار نمودن بازار هدف به انتخاب ما از میان سایر رقبای حاضر در صحنه نیست ، بلکه متقاعد ساختن مشتریان هدف نسبت به این واقعیت است که تنها ما را ببینند و راه حل مشکل خود را تنها در ما جست و جو کنند.


برندسازی و اهمیت آن در دنیای کسب و کار امروزی

در دنیای امروز که پر است از انتخاب های متنوع و متعدد و زمان خیلی کم برای آن، رقابت برای جلب توجه مشتریان و همچنین کیف پول شان بسیار شدید است، بسیاری از محصولات از نظر ویژگی و کیفیت شبیه هم هستند و متقاعد کردن مشتریان برای امتحان کردن، خرید و خرید مجدد آن سخت است. اما، برخلاف شرایط موجود و معمول، شرکت هایی وجود دارند که وفاداری را در مشتریان بیش ازپیش برمی انگیزند.
برندسازی فرآیند معنا بخشیدن به یک شرکت، محصول یا خدمات خاص و شکل دادن به یک برند در ذهن مصرف کنندگان است. این یک استراتژی است که توسط شرکت ها طراحی شده است تا به مردم برای تشخیص سریع محصولات و سازمان کمک کند و از طریق شفاف سازی اینکه این برند خاص چه چیزی هست و چه چیزی نیست برای آنها دلیلی برای انتخاب محصولات شان در برابر محصولات دیگر می دهد. هدف آنها جذب و حفظ مشتریان وفادار از طریق تحویل کالایی است که همواره مطابق با وعده ای است که در تبلیغات و برند داده شده است.
برندسازی یکی از مهم ترین جنبه های هر کسب وکاری است، فرقی نمی کند که بزرگ یا کوچک باشد. به طور خلاصه، برند شما مجموعه ای از ادراکاتی است که افراد در مورد شرکت شما دارند. این یک بیان عاطفی با ارزش از ارزش شماست که در ذهن و قلب افراد جا دارد. برندسازی مجموعه ای از فعالیت هاست که شما برای پرورش و رشد نام تجاری خود انجام می دهید. اگر این کار به درستی انجام شود، برندسازی به یک سمفونی زیبا از طرح، زبان و تجربه تبدیل می شود که همگی با هم برای ایجاد یک حس بسیار خاص ترکیب شده اند. یک نمونه معروف از برندسازی که موجب «احساسات درونی» می شود اپل است، که مسلماً موفق ترین برند در دنیاست.

اهمیت برند در قرن بیست‌ویکم                                        

وقتی شاه‌عباس صفوی با دولت عثمانی معاهده صلح امضا کرد، برای امپراتور هدایایی فرستاد. امپراتور عثمانی هدایا را پس داد و درخواست کرد بجای تمام طلا و جواهرات اهدایی، یک تکه پارچه بافته دست «غیاث‌الدین نقش‌بند یزدی» را برای او بفرستند. پارچه‌ای که مشهورترین برند در عصر خود بود. این هدیه، امروز در موزه ویکتوریا و آلبرت نگه‌داری می‌شود.
چه چیز سبب می‌شود که سلطان عثمانی که ممالک زیادی را به‌زیر کشیده و شاه قدرتمند صفوی را به صلح واداشته، یک تکه پارچه را به هر هدیه‌ی ترجیح دهد؟ سلطان شنیده بود که ایران با فروش این پارچه‌ها است که دارد هزینه جنگ با عثمانی را فراهم می‌کند. اما شاه‌عباس چطور می‌توانست با صادرات پارچه‌های غیاث‌الدین، تمام هزینه‌های نظامی خود را فراهم کند؟


بحران برند در قرن 21

فناوری ارتباطات این روزها پیشرفت زیادی کرده است. امروز مردم به‌سادگی متوجه می‌شوند که پروتون اسپیرا همان میتسوبیشی لنسر است و دلایل ریبج شدن این خود را با یک جستجو پیدا می‌کنند.
حالا به‌سختی می‌شود راز برندها را از چشم خبرنگاران و مشتری‌ها پنهان کرد. شاید مردم بتوانند از تولیدکننده چینی‌ای که ساعت‌های DW را تولید می‌کند، با یک‌دهم قیمت همان ساعت را بدون نشان تجاری و با یک‌دهم قیمت بخرد. آیا داشتن این نشان تجاری روی ساعت، 70 دلار می‌ارزد؟
بازار هدف برندهای ارزان‌قیمت، طبقه‌ای از مردم است که می‌خواهند احساس لوکس بودن را تجربه کنند و برای آن‌ها برند بیشتر از کیفیت و کارایی اهمیت دارد. یک ساعت با همان کیفیت، بدون نام و نشان تجاری چندان به درد آن‌ها نمی‌خورد.
شرکت‌ها عطش برند را دریافته‌اند. عینک و ساعت با برند رسمی فراری برای کسانی تولید می‌شوند که پول خرید فراری ندارند. این شرکت ایتالیایی همان کیفیت ماشین‌هایش را با همان متریال و استایل در ساعت‌هایش پیاده نکرده است. 


مشتری ها و مصرف کنندگان :

برند ها برای مصرف کنندگان کارکردهای بسیار مهمی دارند : منشا محصول را معرفی و شناسایی می کنند و به مصرف کنندگان این امکان را می دهند که مسئولیت هایی را برای تولید کننده یا توزیع کننده تعریف کرده و وظایفی را از آنها طلب کنند. مهمتر از همه این که برند ها برای مصرف کنندگان معنا و مفاهیم خاصی دارند. مصرف کنندگان بر اساس تجربه های گذشته از محصولات و برنامه های بازاریابی شرکت های مختلف در طول سالها ، در می یابند که چه برند هایی نیازها و خواسته های آنها را برآورده می کند. و چه برند هایی در این امر ناموفق هستند در نتیجه برند ها ابزار مختصر و مفیدی برای ساده سازی فرآیند انتخاب و خرید محصول در اختیار مشتری ها قرار می دهند. اگر مصرف کنندگان برندی را شناسایی کنند و در مورد آن دانشی هم داشته باشند آنگاه مجبور نخواهند بود که خود را با اطلاعات محصول درگیر ساخته و آنها را به طور مداوم پردازش کنند. به عبارت دیگر ، برند ها فرایند پردازش داده ها و اطلاعات را برای مشتری ها ساده تر و سریع تر می سازند. 

خرید و فروش برند آماده

یکی از مهم ترین مسائل در شروع کسب و کار جدید و ایجاد یک شرکت می تواند برند آن باشد. با توجه به اینکه امروزه در همه زمینه های تولیدی و خدماتی شرکت های متعددی ایجاد شده است، مصرف کنندگان تنها از طریق نام تجاری و برند است که می توانند محصول خود را مطابق با سلیقه و کیفیت مورد نظر خود تهیه کنند. از این رو اگر قصد ایجاد یک کسب و کار جدید را دارید ابتدا به فکر ثبت و تهیه برندی مناسب برای شرکت خود باشید.
جهت اینکه شرکت شما دارای یک برند مناسب بوده و بتوانید از مزایای آن بهره مند شوید دو راه ثبت برند یا خرید برند از مراکز خرید و فروش برند آماده را در پیش رو دارید. از آنجایی که مراحل ثبت برند تا حدودی پیچیده و وقت گیر است ما در این نوشته به شما خرید برند آماده را پیشنهاد کرده و چگونگی خرید برند را شرح خواهیم داد.

چگونگی خرید برند

همانطور که می دانید اعتبار یک شرکت به نام و برند آن است. در صورتی که یک شرکت دارای برندی مناسب نباشد یا حتی برند  نداشته باشد در سطح جامعه و بین هم ردیف های خود هیچ اعتباری نخواهد داشت. بنابراین شما باید برای شرکت خود برند مناسبی تهیه کنید.
یکی از آسان ترین راه های تهیه برند برای شرکت شما می تواند خرید برند باشد. خرید و فروش برند آماده امری کاملا قانونی در ایران است و در این راستا مراکز و سایت هایی جهت سهولت شما ایجاد شده است.


مزایای خرید برند آماده

همانطور که قبلا اشاره شد شما جهت تهیه برند برای شرکت خود دو راه داشتید که خرید برند را ما به شما پیشنهاد کردیم. حال باید بدانید زمانی که به خرید برند می پردازید، در بحث هزینه و زمان بسیار زیاد صرفه جویی می شود.
هنگامی ک در پی ایجاد کسب و کار مورد نظر خود هستید نمی توانید زمان را هدر بدهید و ثبت برند یک برنامه وقتگیر است که باعث می شود شروع کسب و کار شما دچار تأخیر شود. جهت جلوگیری از بروز چنین مشکلی اگر برند خود را از سایت های خرید و فروش برند آماده تهیه کنید ضمن صرفه جویی در زمان می توانید در اولین فرصت ممکن کسب و کار خود را ایجاد کنید.
از دیگر مزایای خرید برند این است که بدون هیچ زحمتی می توانید از بین بسیاری برندهای طراحی و ثبت شده، برندی که متناسب با سلیقه و نام شرکت و ویژگی های محصول شما است را انتخاب کنید. در این شرایط مجبور به طراحی برند نخواهید بود و به راحتی یک برند آماده خواهید داشت.


مدارک لازم برای انتقال علامت تجاری برای افراد حقیقی
 • کپی کارت ملی و شناسنامه
 • کپی سند علامت تجاری
 • کپی صلح نامه
 • مشخصات کامل شخص فروشنده و خریدار
مدارک لازم برای انتقال علامت تجاری برای افراد حقوقی
 • کپی کارت ملی و شناسنامه ی مدیر عامل و کسانی که صاحب امتیاز هستند
 • کپی سند علامت تجاری
 • کپی صلح نامه
 • کپی روزنامه

مدارک لازم برای انتقال برند آماده

 • ارائه ی کارت ملی و شناسنامه شخصی که برند خود را می فروشد
 • ارائه ی کارت ملی و شناسنامه ی خریدار برند
 • مدارکی که با ان برند ثبت شده باید ارائه شود که این مدارک شامل اگهی روزنامه ، گواهی نامه ی ثبت برند ،اگهی رسمی
 • در ضمینه ای که قرار است فعالیت شود مدارک لازم مبنی بر رشته ای که می خواهید فعالیت کنید را ارائه دهید
 • بعد از این که نامه های مربوط به نقل و انتقال را گرفتیم باید در دفتر خانه صلح نامه تنظیم شود .
 • رمز برای ورود به سامانه ، شماره ای که برند با ان ثبت شده ،شماره ی اظهار نامه
 • زمانی که شخص دارنده ی امتیاز برند فوت شود برای انتقال برند وراث موظف هستند با داشتن گواهی انحصار وراثت نسبت به انتقال ان اقدام کنید .
 • در صورتی که نمایندگی داشته باشند باید مدارک آن باشد .
 • رسیدی که نشان دهنده یاین است که هزینه ها پرداخت شده.
خرید برند تجاری شامل مراحل زیر است
 1. در ابتدا باید برند مد نظر خود را انتخاب کنیم .
 2. زمانی که می خواهیم برندی را خریداری کنیم باید از اداره ی مالکیت صنعتی تحقیق کنیم که تاریخ گواهی ثبت برند به پایان نرسیده باشد .
 3. خریدار و فروشنده ی برند باید در دفتر خانه حضور پیدا کنند تا توافقنامه (سند صلح)را تنظیم کنند .
 4. بعد از این که سند تنظیم شد ان را به طور کامل به خریدار انتقال می دهند .
 5. بعد از این که انتقال انجام شد باید در روزنامه اگهی شود .whatsapp : 0921-646-5121