افزایش آگاهی از برند

تاریخ : 1348/11/10 نویسنده :admin3 بازدیدها : 205 موضوع : مقالات برندهمان طور که می دانید در هر سال بازاریابی برای اکثر برندهای کوچک سخت تر می شود. اگر صاحب کسب و کار هستید یا خود را صاحب برند می دانید شانس های خوبی پیش روی شما قرار دارند تا بهترین راه برای دستیابی به مخاطب هدف در سال آینده را کشف کنید. همانند سال های دیگر، قبلاً راهکارهای بازاریابی موفق مشخص شده اند و برای هر برند این امید وجود دارد که مخاطب ایجاد نماید اما در صورت نادیده گرفتن راهکارها با شکست مواجهه خواهد شد.
کمرنگ بودن حضور اجتماعی باعث می شود مشتریان فکر کنند که یک برند قدیمی شده، در نتیجه به دنبال محصولات و کالاهای رقیب خواهند رفت. چرا یک کسب و کار نباید با آخرین راهکارها و تدابیر به روز رسانی شود؟ واقعیت این است که مشتریان می خواهند با برند تعامل برقرار کنند اما عدم حضور شما در کانال های اجتماعی هیچ فرصتی برای آن ها فراهم نمی نماید. آن ها به راحتی برندی را پیدا می کنند که تمایل به برقراری ارتباط با مشتری دارد و قصد دارد نیاز آن ها را برطرف کند. سال 2020 بهترین سال برای شما خواهد بود زیرا برند شما در این سال نه تنها باید به اوج قدرت خود برسد بلکه با استفاده از محتوای ویدئویی و از طریق رسانه های اجتماعی باید صدای خود را فراتر از هر صدای دیگر به گوش همگان برساند. سه استراتژی مهم وجود دارند که به افزایش آگاهی از برند شما کمک خواهند کرد. این استراتژی ها به شرح زیر می باشند:


اعتبار

مشتریانی که کمتر به برند اعتماد می کنند رفته رفته آن را فراموش می کنند و فرقی نمی کند آن کسب و کار بزرگ باشد یا کوچک، عدم اطمینان به صحت و اعتبار برند منجر به کناره گیری از آن خواهد شد. شما باید همراه با هر پیشرفتی که می کنید مردمی بودن برند خود را نیز به همه نشان دهید و این زمانی امکان پذیر است که بدانید چگونه باید با مخاطب هدف ارتباط برقرار کنید.
هر نوع پست، گیف یا علامت از طرف یک سرویس این حس را به مشتریان منتقل می کند که قرار است رابطه ای دوستانه برقرار شود. بازاریابی در رابطه با آنچه که به اشتراک گذاشته اید وجود دارد اما استمرار و مداومت در اشاعه تمام سطوح بازاریابی تعامل با مشتریان را راحت تر نموده و منجر به ایجاد ارتباط دوستانه با آن ها خواهد شد. پس به آن ها این فرصت را بدهید که نگاهی اجمالی به سازمان شما بیندازند. داستان هایی در مورد فرهنگ، ارزش ها، کارمندان و پروژه های خود به اشتراک بگذارید. تصاویر و ویدئوهای مختلف پست کنید. به برند خود به عنوان یک انسان با شخصیتی مشابه مخاطب هدف فکر کنید. شخصیت برند بسیار حائز اهمیت است. اگر قادر باشید با لحن درست تعامل برقرار کنید، مشتریان اعتبار برند شما را حس نموده و بیشتر به دیدگاه، محصولات و خدمات شما اعتماد خواهند کرد.

ویدئو

ویدئو نقش بسیار مهمی در یک استراتژی موفق بازاریابی محتوا ایفا می کند و البته مدیریت برند نیز باید مورد توجه قرار گیرد. این فاکتور مهم بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با مشتریان خواهد بود. رایج ترین کاربرد ویدئوها استفاده از آن ها برای تبلیغ محصولات و خدمات است. اما اکثر مشتریان صرفاً تمایلی به دیدن محصولات خاص ندارند، بنابراین بهتر است محتوای ویدئویی را توسعه دهید تا برند کمپانی شما را به صورت کلی نیز معرفی نماید. آنچه که در سازمان شما در حال اجرا است را به اشتراک بگذارید زیرا اینکار به محبوبیت و افزایش قدرت برند کمک خواهد کرد.

رسانه اجتماعی

بهترین راه به اشتراک گذاری محتوای ویدئویی و تبلیغ برند، استفاده از رسانه های اجتماعی است. کانال های اجتماعی پیام شما را به سر تا سر دنیا می رسانند و به مردم اجازه می دهند تا شحصیت برند شما را کاوش کنند. در واقع می توان گفت، بازاریابی رسانه اجتماعی در سال 2020 نسبت به سال 2019 رشد چشمگیری خواهد داشت. رشد برند به شدت به محتوای تولید شده توسط کاربر و تحت کنترل قرار دادن پست های مشتریان در اینستاگرام وابسته است. برخی از شرکت ها از توییتر به عنوان بخشی از استراتژی خدمات مشتریان استفاده می کنند تا جایی که برای پشتیبانی از مشتریان حساب کاربری برای آن ها  ایجاد می نمایند. پلت فرم های رایج را پیدا کرده و مواردی که برای مردم جدید هستند را شناسایی کنید. اگر در پیام رسانی به قدرت بالایی دست یابید به راحتی می توانید آگاهی از برند کوچک خود را ارتقاء بخشید.09177755652