کاربردهای برندسازی دیجیتال

تاریخ : 1348/11/10 نویسنده :admin3 بازدیدها : 176 موضوع : مقالات برندکاربرد اصلی برند دیجیتال

پیش از این مطلب برای شما گفتیم که برندسازی دیجیتال چیست و چرا باید به آن روی بیاورید.همچین از مهمترین فواید برند سازی دیجیتال نیز برای شما صحبت کردیم.اما در ادامه این مطلب به بررسی ۲ نمونه از مهمترین کاربرد برند دیجیتال خواهیم پرداخت.تا شما بدانید که این برند ها را در کجا باید توسعه دهید.
  1. آرم
یک آرم همان تصویری است که مشتری باید قبل از هر چیز از برند شما در ارتباط باشد. به دیزنی فکر کنید و گوش موش را می بینید. فکر می کنید اپل و شما فورا یک میوه روشن.
آرم ها باید با شخصیت و ارزش های کسب و کار ، صنعت و مخاطبان هدف شما مطابقت داشته باشند. اگرچه شما نمی خواهید خیلی چشمک بزنید ، طراحی لوگوی شما باید به اندازه کافی به یاد ماندنی باشد تا جلوه ای را به جا بگذارد ، اما آنقدر پیچیده نیست که اعضای مخاطب آن را در میان موانع روزانه تصاویری که از طریق اینترنت می خورند ، به خاطر نمی آورند.
همچنین به یاد داشته باشید که گروه تبلیغاتی توزینو به عنوان یکی از فعال ترین گروه های تبلیغاتی در ایران با ارئه خدمات بسیار زیادی با شما همراه خواهد بود که میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین این خدمات آشنا شوید:
با تعریف مارک خود شروع کنید: آیا شما مدرن و مینیمالیستی هستید؟ یکپارچه سازی با سیستم عامل و پرنعمت؟ سرگرم کننده و دمدمی؟ آیا شما یک آرم wordmark را فقط با متن یا چیزی که بیشتر تصویر یا نماد مستقر باشد تصور می کنید؟

به آرم های موجود در صنعت خود نگاهی بیندازید تا ببینید رقبای شما چه کاری انجام می دهند. و تئوری رنگ را فراموش نکنید: رنگ مناسب آرم می تواند شما را مجزا کند و روحیه را تنظیم کند. این طرح رنگی باید در بین مواد مارک تجاری شما استاندارد باشد.
آرم باید در تمام ابعاد مناسب برای همه مواد نام تجاری شما باشد: سربرگ ، کارت ویزیت ، بیلبورد. اما به یاد داشته باشید: سیستم عامل های دیجیتال به اندازه های خاص و تصویربرداری نیاز دارند. شما باید یک آرم طراحی کنید که به خوبی در عکس پروفایل ، عکس روی جلد ، هدر ایمیل ، دکمه برنامه و موارد دیگر کار کند.
یک آرم اولین توقف شما در راه رسیدن به یک برند عالی دیجیتال است. اما نگران نباشید ، ما همه چیزهایی را که شما نیاز دارید برای دیدن یک آرم کامل در راهنمای نهایی ما برای طراحی آرم ، دریافت کرده ایم.

کاربرد برند دیجیتال

  1. وب سایت
دومین کاربرد برند دیجیتال استفاده در وب سایت هاست .اگر آرم شما علامت کسب و کار شما است ، وب سایت شما محل فروشگاه دیجیتال شما است. وقتی مشتری می خواهد از مکانهای آجر و ملات شما ، ساعت کار شما ، لیست کالاهای شما یا اطلاعات تماس شما مطلع شود ، آنها نمی توانند از طریق دفترچه تلفن حفر کنند. آنها وب سایت شما را در Google قرار می دهند ، جایی که انتظار دارند اطلاعات را سریع و آسان پیدا کنند.

وب سایت های کارآمد ساده و آسان برای حرکت هستند. طراحی ساده و سازگاری برند را با یک طرح رنگی محدود که منطبق با آرم شماست ، حفظ کنید. نام تجاری و جزئیات ضروری خود را با قلم های جسورانه و خوانا جلوه دهید. صفحات را به صورت مختصر و دقیق حفظ کنید و کاربران را با TMI وارد نکنید. سریعترین راه برای متوقف کردن کلیک کردن مشتری احتمالی ، دفن اطلاعات ضروری است.
وب سایت شما همچنین باید دارای یک ساختار پیوندی “crawlable” باشد ، به این معنی که انسان ها و موتورهای جستجو می توانند با سهولت به کلیه اطلاعات ارائه شده در وب سایت حرکت کنند. با همین اشاره ، این محتوا باید توسط موتورهای جستجو به راحتی قابل نمایه سازی باشد (بعداً درباره این مورد) ، بنابراین محتوای شما در شمع لجن اینترنت گم نمی شود.

پخش تراکت در تهران

شرکت ها و گروه های زیادی در حوزه خدمات پخش تراکت در تهران فعالیت می کنند. این شرکت ها خدمات متنوعی بسته به مناطق هدف انجام می دهندو تلاش می کنند، تا رضایت مشتریان خود را به ارمغان آورند. برخی از شرکت ها برای این موضوع افرادی را استخدام می کنند تا برای پخش تراکت از آن ها استفاده کنند. اما شاید کمتر به نحوه توزیع اوراق تبلیغاتی توجه شده است. بسیار اتفاق افتاده است که از پخش تراکت های تبلیغاتی ، خروجی مطلوبی حاصل نشده است ولی سیستم مدیریتی برای پیگیری فرایند وجود نداشته است.09177755652