فروش برند و کار در منزل با 18 ایده پولساز در سال 1400

تاریخ : 1400/28/07 نویسنده :admin3 بازدیدها : 92 موضوع : مقالات برندکار در منزل یکی از بزرگترین دغدغه بسیاری از افراد است که قصد دارم در منزل کسب درآمد کنند. خیلی از افراد با من تماس می‌گیرند و می گویند که چطور می توانیم یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل و جامع شما را با ایده های پولساز کسب و کار در منزل و خانه آشنا کنم. با وجود اینترنت راه اندازی کسب و کار در منزل بسیار ساده و راحت شده است. کسب درآمد از اینترنت این فرصت را برای همه فراهم کرده است تا افراد بتوانند خیلی راحت تر کسب و کارشان را در منزل راه اندازی کنند.
 
خیلی از افراد اصلا کار کردن در خارج از منزل را دوست ندارند و بنا به یک سری دلایل نمی‌توانند در بیرون از خانه کار کنند و مشغول به کاری بشوند به همین دلیل به دنبال روش هایی برای کسب و کار در منزل هستند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و قصد دارید که کار در منزل داشته باشید درست آمده اید.
 
با توجه به شرایط نامناسب وضعیت اقتصادی کشورمان شرکت های زیادی در معرض ورشکستگی قرار گرفته اند. و با توجه به شرایط نامناسبی که وجود دارد بسیاری از افراد بیکار هستند. اگرهم کاری داشته باشند از حقوق کم ناراضی هستید. و الان بهترین و مناسب ترین کاری که می توانید انجام بدهید این است که یک کسب و کار در منزل برای خودتان راه اندازی کنید. بله درست است، کسب و کار در منزل یا دورکاری یکی از بهترین و پردرآمدترین مشاغل در دنیاست. امروز قصد داریم برای این افرادی که به فکر راه اندازی کسب و کار در منزل هستند ایده های ناب و پولسازی را معرفی کنیم.
 
اگر قصد دارید کسب و کار در خانه راه اندازی کنید اما هیچ اطلاعاتی در زمینه راه اندازی کسب و کار در خانه ندارید پیشنهاد میکنم با توجه به شرایط، علاقه و سلیقه شخصیاتان از ایده های که معرفی کردیم یکی را انتخاب کنید و کسب و کاران را شروع کنید. شاید فکر کنید راه اندازی کسب و کار در خانه نیاز به یکسری شرایط و موقعیت خاص باشید ولی واقعا اینطور نیست!
 
شما در هر شرایطی که هستید در هر جای دنیا زندگی میکنید میتوانید کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید. البته قبل از راه اندازی کار در منزل باید ایده ی مناسب و پولسازی را انتخاب کنید. به دلیل اینکه بسیاری از افراد ایده مناسبی برای راه اندازی کار در خانه ندارند در این مقاله ایده هایی را معرفی کردیم که میتوانید همین حالا بعد از اینکه این مقاله را خواندید کسب و کارتان را در خانه راه اندازی کنید.
 
در مشاوره ها وقتی اسم کار در خانه می آید بسیاری از افراد تصور میکنند که باید سرمایه های زیادی برای شروع و راه اندازی کار در خانه شان داشته باشند و همین موضوع باعث میشود که این افراد کسب و کارشان را راه اندازی نکنند و به تاخیر بیندازند. اگر واقعا قصد راه اندازی کسب و کار در خانه هستید نباید به این موضوع سرمایه فکر کنید. اگر ایده تان مناسب باشد با کمترین سرمایه ممکن نهایتا چندصد هزارتومان میتوانید کسب و کار شخصیتان را راه اندازی کنید.

باید بدانید که شرایط الان نسبت به گذشته بسیار فرق کرده است. و هر کاری مخصوصاً کار در منزل با استفاده از تکنولوژی ها راحت تر و بهتر شده است. اما برای این که بتوانید کار در منزل راه اندازی کنید و کسب درآمد داشته باشید به یک سری شرایط نیاز دارید، البته شرایطی که الان همه شما دارید. برای راه اندازی کسب و کار در منزل شما به یک کامپیوتر یا لپ تاپ و اینترنت نیاز دارید.
خیلی کم پیش میاد که الان در خانه‌ای اینترنت و کامپیوتر نباشد. پس برای اینکه بتوانید در منزل کار کنید و کسب درآمد داشته باشید باید یک کامپیوتر و اینترنت داشته باشید. چون واقعا الان همه چیز اینترنتی شده است و برای اینکه از دیگران عقب نمانید باید به صورت اینترنتی و از طریق اینترنت محصولات و خدماتتان را هر چند که در خانه هستید بفروشید.
 
در واقع از طریق اینترنت خیلی راحت می‌توانید بازاریابی کنید و محصولات و خدماتتان را به مخاطبان و کاربرانی که به محصولات و کالای شما نیاز دارند بفروشید.بهتر است از همین حالا به فکر راه اندازی کسب و کار در منزل خود باشید و هیچ بهانه ای نیاورید. این روزها خیلی کمتر کسی پیدا می شود که اینترنت و کامپیوتر نداشته باشد.
همانطور که گفتم بزرگترین مشکلی که افراد در راه اندازی کسب و کار در منزل شان دارند این است که نمیدانند از چه راه هایی می‌توانند در خانه درآمدزایی کنند و کسب درآمد داشته باشند. اصلا نگران نباشید چون در ادامه شما را با پولسازترین ایده های کسب و کار در منزل آشنا خواهیم کرد.
 
همانطور که متوجه شدید در این مقاله قصد دارم راهکارهایی را به شما آموزش بدهم تا همین الان کار در منزل را شروع کنید. همانطور که قبلا هم گفتم ایده هایی که به شما معرفی خواهم کرد نیاز به اینترنت دارند و با استفاده از اینترنت امکان پذیر هستند. یعنی برای اینکه شما بتوانید در منزل کسب درآمد کنید و درآمدزایی داشته باشید باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.
همراه من باشید تا شما را با پولسازترین و پردرآمد ترین ایده های کار در منزل آشنا کنم. شما با توجه به شرایطی که دارید می توانید هر ایده ای را که خواستید انتخاب کنید و کار در منزل تان را از همین امروز شروع کنید.

چرا کسب و کار در منزل اینترنتی مهم است؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی راه اندازی کسب و کار در منزل بسیار راحت تر نسبت به گذشته شده است. با توجه به اینکه بسیاری از افراد به دنبال درآمدزایی و راه اندازی یک کسب و کار آسان در منزل هستند، برای این که بتوانید در خانه تان بدون بیرون رفتن درآمد زایی کسب کنید اینترنت یک فرصت بسیار بزرگی برای افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار در منزل دارند.
شاید خیلی عجیب باشد که شما فقط با یک کامپیوتر و گوشی و یک خط اینترنت بتوانید به درآمدهای چند میلیون تومانی درماه برسید. با یک جستجوی ساده می توانید پیدا کنید که تقریباً تمام کسب و کارها به سمت کسب و کارهای اینترنتی کشیده شده‌اند. و شما هم برای اینکه بتوانید یک کسب و کار در منزل پولسازی راه اندازی کنید نیاز به اینترنت دارید.
 
اگر محصولات و خدماتی دارید مثل آب خوردن می توانید محصولات و خدماتتان را در اینترنت بفروشید. البته اگر هم محصولات و خدماتی نداشته باشید باز هم می توانید از طریق اینترنت کسب درآمد دائمی داشته باشید.
یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات بسیاری از افراد این است که فکر می کنند اگر هیچ محصول و خدماتی نداشته باشند نمی توانند هیچ کسب و کاری را در خانه راه اندازی کنند و بر این باورند که باید برای کسی کار کنند! در صورتی که واقعاً اینطور نیست!
 
می خواهم به شما بگویم که اگر واقعاً هیچ محصولات و خدماتی نداشته باشید باز هم میتوانید کسب و کار اینترنتی تان را در خانه راه اندازی کنید. شاید بپرسید چطور؟ برای اینکه ببینید اصلا نیاز به محصولات و خدمات ندارید من یک مورد از انواع کار در منزل را در ادامه به شما توضیح می دهم.
 
یکی از راه و روش های کار آسان در منزل سیستم همکاری در فروش است. با استفاده از سیستم همکاری در فروش می توانید محصولات و خدمات دیگران را بفروشید و به ازای هر فروش مبلغی را بگیرید. البته برای راه اندازی این مدل کسب و کار در خانه اصلا نیازی ندارید که محصولات دیگران را تهیه کنید و مجدد بفروشید. اصلا جای نگرانی نیست! در ادامه به صورت کامل با این مدل شما را آشنا خواهم کرد و روشی را به شما آموزش دادم که با استفاده از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بتوانید در منزل فقط با استفاده از اینترنت و یک کامپیوتر به درآمدهای چند ده میلیون تومانی در ماه برسید.
 
اینترنت یک نعمت بسیار بزرگی برای افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار در منزل دارند. ممکن است شما فکر کنید که هیچ مهارت و تخصصی ندارید! ولی اصلا جای نگرانی نیست. در ادامه مدل ها و انواع کار در منزل هایی را به شما معرفی خواهم کرد که با استفاده از آنها می‌توانید در خانه یک کسب و کار اینترنتی پول سازی راه اندازی کنید و از طریق مدل هایی که به شما معرفی خواهیم کرد، با راه اندازی کسب و کارتان در خانه به درآمد میلیونی برسید. پس همراه من باشید تا شما را با تمام ایده های کار در خانه آشنا کنم.

بدون نیاز به سرمایه اولیه

یکی از بزرگترین مزیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی در خانه این است که شما به هیچ سرمایه نیاز ندارید. شما بدون هیچ سرمایه‌ای و یا با کمترین سرمایه ممکن می توانید یک کسب و کار اینترنتی پول ساز راه اندازی کنید. اکثر کسب و کارهایی که در منزل راه اندازی می شوند و توسط افراد انجام می‌شوند نیاز به هیچ سرمایه ندارد.
کسب و کار هایی مثل کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش، بسته بندی حبوبات، محصولات دست ساز، ساخت جعبه های کادویی به هیچ وجه نیاز به سرمایه ای نخواهد داشت. در اکثر ایده هایی که به شما معرفی خواهیم کرد یا نیازی به هیچ سرمایه خاصی ندارید یا نهایتاً با کمترین سرمایه ممکن نهایتاً یک میلیون تومان می توانید کسب و کارتان را در خانه راه اندازی کنید.
البته میزان سرمایه به این بستگی دارد که از انواع کار در منزل هایی که به شما معرفی کرده ایم شما کدام را انتخاب می کنید. به این نکته توجه کنید که اگر شما بخواهید یک کسب و کار فیزیکی را اندازی کنید ممکن است به ده‌ها میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز داشته باشید، در صورتی که برای راه اندازی کسب و کار در خانه به چنین سرمایه‌های زیادی نیازی ندارید.

بدون نیاز به تخصص و مهارت بالا

ایده هایی که به شما معرفی کرده ایم به هیچ تخصص و مهارت نیاز ندارد و شما بدون اینکه نیاز به مهارت خاصی داشته باشید می توانید کسب و کارتان را در خانه راه اندازی کنید. به عنوان مثال در سیستم همکاری در فروش یکی از پولساز ترین انواع کسب و کارها در منزل است شما فقط به یک وب سایت نیاز دارید.
ما در دوره کاملاً رایگان پولسازی از اینترنت به شما یاد خواهیم داد چطور در کمتر از ۵ دقیقه یک وبسایت کاملا حرفه‌ای راه اندازی کنید. پس همانطور که می بینید هدف اصلی ما این است که شما کسب و کارتان را در منزل راه اندازی کنید و هر چیزی که لازم باشد را ما به صورت کاملاً رایگان به شما آموزش دادیم.

بدون نیاز به مجوز خاص

اگر شما بخواهید یک کسب و کار فیزیکی راه اندازی کنید نیاز به یک سری مجوزهای خاص است. در صورتی که برای راه اندازی یک کسب و کار در منزل حتی کسب و کارهای اینترنتی به هیچ مجوز خاصی نیاز ندارید. علاوه بر این که به هیچ مجوزی نیاز ندارید بابت راه اندازی کسب و کارتان از شما مالیات نخواهند گرفت.
اگر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید، اگر کارهای دستی تان را بسازید و در اینترنت بفروشید، اگر یک گرافیست حرفه ای باشید، اگر جاشمعی دیواری بسازید و بفروشید اصلا نیاز به مجوز ندارید. زمان شما به مجوز نیاز دارید که یک شرکتی را ثبت کنید.

کسب درآمد بسیار بالا

درآمدتان از کسب و کارهایی که در خانه راه اندازی میکنید چندین و چند برابر درآمد معمولی تان است مخصوصاً اگر کسب و کارتان اینترنتی باشد. کسب و کارهای اینترنتی هیچ محدودیتی در درآمدزایی شما وجود نخواهد داشت و ممکن است در یک ماه درآمد تان ده ها برابر افزایش یابد. مثلاً در همین روش سیستم همکاری در فروش، شما وقتی یک وب سایت راه اندازی می کنید محصولات دیجی کالا را به صورت اینترنتی می‌فروشید ممکن است بعد از چند ماه درآمدتان ده ها برابر افزایش پیدا کند. یا مثلا افرادی که کارهای دستی شان را در اینترنت و یا حتی شبکه های اجتماعی می فروشند. به هر حال درآمدتان از کسب و کار در منزل ممکن است چندین برابر درآمد یک کارمند معمولی باشد. برای همین است که من اینقدر تاکید میکنم تا هرچه زودتر به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان در خانه باشید.

بدون هیچ ریسکی

کار در منزل برای شما نخواهد داشت. همانطور که قبلاً گفتیم وقتی شما کسب و کارتان را در خانه راه اندازی میکنید به سرمایه زیادی نیاز ندارید و یا حتی ممکن است به هیچ سرمایه ای نیاز داشته باشید برای همین هیچ ریسکی نخواهد کرد. معمولاً در بیشتر کسب و کارهایی که در منزل راه اندازی می شود هیچ ریسکی نخواهید داشت و می توانید بدون هیچ ترس و نگرانی یک کسب و کار در منزل اینترنتی راه اندازی کنید.

داشتن کسب و کار همیشگی

کسب و کارهایی که در منزل راه اندازی میکنید می تواند به عنوان شغل اصلی شما باشد. اگر در زمینهای یک تخصص و مهارت خاصی داشته باشید در هر شرایطی می توانید در منزل درآمدزایی کنید. اگر هم فکر میکنید که هیچ مهارت و تخصصی ندارید، می توانید یک تخصص و مهارتی را کامل یاد بگیرید و شروع به راه اندازی کسب و کار در خانه کنید. اگر کارمند هستید پیشنهاد میکنیم به عنوان شغل دوم تان به سراغ راه اندازی کسب و کار در منزل باشید. شما می توانید در کنار کارمندی تان شروع یادگیری یک مهارت و تخصص کنید و بعد از این که کسب و کارتان را در خانه راه اندازی کردید و به درآمد رسیدید شغل کارمندی تان را ادامه ندهید. البته حواستان باشد اول سعی کنید به یک درآمد دائم برسید و بعد از اینکه مطمئن شدید درآمدتان بیشتر از درآمد فعلی تان است ، کسب و کاری را که انتخاب کرده اید را ادامه دهید.

بدون نیاز به سن خاص

یکی از بزرگترین مزیت های کسب و کار در خانه مخصوصاً کسب و کار اینترنتی این است که شما در هر سنی می توانید کسب و کارتان را راه اندازی کنید. هیچ محدودیتی برای راه اندازی کسب و کار در منزل وجود ندارد. افراد زیادی توانستند با شرکت در دوره کامل رایگان پولسازی از اینترنت حتی در سن های بسیار پایین هم به درآمدهای میلیونی برسند. من از شما میخواهم اصلا به سن و سال تان توجه نکنید،اصلاً فکر نکنید که اگر سنتان زیاد است یا سنت آن کم است نمی توانید کسب و کارتان را در خانه راه اندازی کنید. شما در هر سنی با هر شرایطی می توانید از اینترنت در خانه به درآمدهای میلیونی بسیار زیادی برسید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با انواع مدلهای کار آسان در منزل آشنا کنم.
 

بهترین ایده های کار در منزل با درآمد عالی در ایران

خوب رسیدیم به یکی از شیرین ترین قسمت های این مقاله. در این قسمت قصد دارم شما را با بهترین ایده های کار در منزل آشنا کنم. همانطور که گفتم کسب و کار در منزل مناسب افرادی است که شرایط و قصد کار کردن در بیرون را ندارند و میخواهند خودشان در منزل کسب و کارشان را راه اندازی کنند.
ممکن است خانم خانه داری باشید که شرایط کار کردن در بیرون را نداشته باشید. یا اینکه کارمند باشید که از کار کردن برای دیگران خسته شده باشید و قصد ندارید بقیه عمرتان را برای دیگران کار کنید. برای راه اندازی کسب و کار در منزل ایده هایی را به شما آموزش داده ایم که نیاز به سرمایه زیادی ندارد و یا سرمایه که نیاز دارد بسیار کم و ناچیز است.
 
این را هم بگویم که ایده هایی که به شما معرفی خواهیم کرد پتانسیل این را دارند که شما را از کار دیگری برای کسب درآمد بیشتر بی‌نیاز کنند هرکدام از ایده هایی که به شما معرفی کردیم را می توانید به عنوان شغل اول و شغل اصلی تان در نظر بگیرید. مطمئن باشید اگر هر کدام از این ایده ها را اجرا کنید به درآمدهای بسیار زیادی خواهید رسید.
 
و اصلا به این فکر نکنید که چون کار در منزل را انتخاب کردید با راه‌اندازی این ایده ها به درآمد بسیار بالایی نمی رسید. پتانسیل درآمدزایی ایده هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد بسیار زیاد است. بسیاری از افراد که در مشاوره های من شرکت کردند با راه اندازی این ایده ها توانستند به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسند. هرچقدر برای کسب و کار در منزل تان بیشتر زمان بگذارید مطمئن باشید زودتر به نتیجه خواهید رسید. و همان طور که گفتم من ایده هایی را به شما معرفی خواهم کرد که برای راه اندازی نیاز به سرمایه ندارند و یا با کمترین سرمایه ممکن می توانید کسب و کار در منزل تان را راه اندازی کنید.
پس همراه ما باشید تا شما را با پر درآمد ترین و پولسازترین ایده های کسب و کار در منزل برای خانمها و آقایان آشنا کنم.

معرفی پولسازترین ایده ها برای کار در منزل

در این قسمت قصد داریم شما را با پولسازترین ایده های کار در منزل آشنا کنیم. اگر خیلی جدی قصد راه اندازی کسب و کار در منزل را دارید و به دنبال ایده هایی هستید که اصلا نیازی به هیچ سرمایه نداره میتوانید از ایده هایی که در ادامه به شما معرفی کردیم استفاده کنید. فقط از شما میخواهم که حتما در انتخاب ایده بسیار دقت کنید و بهترین ایده را با توجه به مهارت و توانایی هایتان انتخاب کنید. البته به شما بگم که این مقاله معرفی ایده های کار در منزل به مرور زمان بروزرسانی میشود و سعی میکنیم با توجه به تحقیقاتی که انجام میدهیم بهترین ایده ها را برای راه اندازی کار در منزل بدون سرمایه به شما معرفی کنیم. پس همراه من باشید تا شما را با انواع کار در منزل آشنا کنیم.

۱- راه اندازی سیستم همکاری در فروش در منزل

یکی از بهترین و پولسازترین ایده ها برای راه اندازی کسب و کار در منزل، راه اندازی سیستم همکاری در فروش کالا و خدمات برای شرکت های دیگر است. اگر توانایی تولید محصول را ندارید یا تخصص و مهارت خاصی در زمینه ای را ندارید می توانید از طریق راه اندازی سیستم همکاری در فروش یا Affiliate Marketing کسب و کارتان را در منزل شروع کنید.
این مدل کسب و کار در منزل یکی از مناسب ترین ایده هاست که می توانید بدون هیچ سرمایه ای کارتان را شروع کنید و کسب و کار خانگی را تجربه کنید.
 
در سیستم همکاری در فروش شما محصولات و کالای دیگران را به صورت آنلاین و اینترنتی میفروشید و به ازای هر فروش مبلغی را دریافت خواهید کرد. آیا تا به حال واژه دراپ شیپینگ را شنیده اید؟ دراپ شیپینگ همان سیستم های خرده فروشی هستند.
وب سایت هایی هستند که محصولات و کالای دیگران را به صورت واسطه‌ای میفروشند. این وبسایت ها به هیچ انبار جهت نگهداری محصولات نیاز ندارند. هنگامی که کاربری آن محصول را سفارش می‌دهد آن سفارش را به صورت مستقیم به فروشنده اصلی گزارش می دهد و فروشنده اصلی محصول را برای کاربری که آن را سفارش داده است ارسال می کند و به دست مشتری می رساند.
 
این ایده یکی از مناسب ترین و پولسازترین ایده های کسب و کار در منزل است. اگر هیچ سرمایه برای راه اندازی کسب و کاری ندارید پیشنهاد می کنم این مدل کسب و کار در منزل را انتخاب و راه اندازی کنید. شاید فکر کنید که درآمدزایی در این مدل چقدر است؟
بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران و حتی جهان با استفاده از این مدل سیستم همکاری در فروش توانستن به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسند. بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران دیجی کالا نام دارد توانسته است با فروش محصولات خود و محصولات دیگران به صورت سیستم همکاری در فروش به درآمدهای میلیاردی برسد. در جهان هم فروشگاه اینترنتی آمازون (amazon) با این مدل کسب و کار توانسته است جز ثروت مند ترین کسب و کارها در جهان شناخته شود. جف بزوس مدیر شرکت آمازون با راه اندازی این روش توانسته است جزء ثروتمندترین مردان جهان شناخته شود.
 
هدف اصلی من اصلا معرفی این افراد نیست. دارم به شما میگویم که افراد زیادی توانستن با راه اندازی این مدل کسب و کاری به درآمد های بسیار زیادی در ماه دست پیدا کنند. اگر این افراد توانستند مطمئن باشید شما هم می توانید. چون شما هیچ تفاوتی با آنها ندارید.
اما در ابتدای راه اصلا قرار نیست مثل سایت های دیجی کالا و یا حتی آمازون باشید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در فروش این کالاها و محصولات مشارکت داشته باشید.
 

 
در این مدل کسب و کار در منزل شما به یک وب سایت نیاز دارید. شما باید یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید. اول اینکه برای راه اندازی سایت اصلا قرار نیست سرمایه زیادی داشته باشید. شما با کمترین سرمایه ممکن در حد ۲۰۰ الا ۳۰۰ هزار تومان می توانید یک وب سایت حرفه ای راه اندازی کنید. برای راه اندازی و ساخت سایت به هیچ برنامه نویسی و کد نویسی نیاز ندارید و بدون برنامه نویسی هم می توانید سایتتان را خودتان راه اندازی کنید.
 
بعد از اینکه سایت تان را راه اندازی کردید باید با انواع روش های جذب ترافیک مثل تولید محتوا، سئو و بهینه سازی سایت مخاطبان و کاربران زیادی را وارد سایت تان کنید و شروع به تبلیغ محصولات کنید. در این مدل کسب و کار در منزل بهتر است پرفروش ترین محصولات را در اینترنت پیدا کنید و به صورت سیستم همکاری در فروش داخل سایتتان بفروشید. به عنوان مثال:
دمنوش های لاغری و یا دمنوش های گیاهی یکی از پرفروش ترین محصولاتی است که در اینترنت به فروش می رسد و می‌تواند به صورت همکاری در فروش این محصولات را در اینترنت بفروشید و از این مدل کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.
 
شما به دو صورت می توانید از سیستم همکاری در فروش کسب درآمد کنید. اول اینکه از طریق سایت هایی که سیستم همکاری در فروش دارند اقدام کنید. در این مدل شما با عضویت در این سایت ها و دریافت لینک همکاری در فروش می توانید به ازای هر محصولی که از طریق این سایت می فروشید نام شما ثبت می شود و مبلغ به عنوان پورسانت به شما داده می شود. یعنی زمانی که هر فردی از طریق لینک اختصاصی شما محصول را خرید و سفارشی را ثبت کرد به نام شما ثبت می شود( این مدل یکی از بهترین و راحت ترین مدل می باشد).
 
راه دیگر این است که خودتان به صورت حضوری به سراغ فروشندگان بروید و با آنها در مورد فروش محصولاتشان به صورت اینترنتی و آنلاین صحبت کنید. در این مدل هم شما به وب سایت نیاز دارید و باید یک سایت راه اندازی کنید. یعنی شما یک سایت راه اندازی میکنید و بدون اینکه محصولات فروشندگان را تهیه کنید و بخرید برای آنها محصولاتشان را داخل سایت تان تبلیغ می کنید. به محض سفارش محصول توسط مشتری، سفارش مورد نظر را به فروشنده ارجاع میدهید و فروشنده وظیفه دارد تا سفارش را به دست خریدار برساند و به ازای هر فروش مبلغ را به شما خواهد داد.

۲- کسب درآمد از آموزش در منزل

یکی از پردرآمدترین و ساده ترین مدل های کسب و کار در منزل، کسب درآمد از آموزش است. شما با توجه به مهارت و تخصصی که دارید کسب و کارتان را راه اندازی می کنید. دقیقا هدف اصلی من برای افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار در خانه دارند این است که این مدل کسب و کار را راه اندازی کنند.
 
همانطور که گفتم شما با توجه به مهارت و تخصصی که دارید کسب و کارتان را در منزل راه اندازی میکنید. دقیقا مثل سایت آکادمی سبز. من با توجه به مهارت و تخصصی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی دارم سایت آکادمی سبز را در این زمینه راه اندازی کردم و سپس تیم آکادمی سبز را در این زمینه تشکیل دادیم. افرادی که قصد دارند بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرند با مراجعه به سایت ما و مطالعه مقالات و یا شرکت در دوره ها بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را یاد می‌گیرند.
 
اگر شما هم در زمینه تخصص و مهارت دارید می توانید یک وب سایت راه اندازی کنید و مهارت و تخصصتان را در قالب دوره های آموزشی تصویری و صوتی یا حتی کتاب‌های الکترونیکی تبدیل کنید و بفروشید. شاید فکر کنید که آیا کسی هم قرار است از شما خرید کند؟ یا اگر این مدل کسب و کار در منزل را راه اندازی کنید آیا درآمدی خواهید داشت؟
بله – مطمئن باشید اگر مهارت و تخصصتان را به دوره های آموزشی تبدیل کنید افراد زیادی هستند که خیلی راحت شما را پیدا می کنند و حاضر هستند بابت شرکت در دوره هایتان مبلغ و پولی را به شما بدهند.
حالا شده فکر کنید که منظور از تخصص و مهارت چیست؟
 
هرچیزی که بلد هستید. هر مهارتی که دارید را می توانید به دوره های آموزشی تبدیل کنید. به عنوان مثال ممکن است شما کار با نرم افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ مثل فتوشاپ، ایلوستریتور، افترافکت و.. را بلد باشید،که این یک مهارت خوب حساب می شود. ممکن است شما کار با نرم افزارهای کامپیوتری را بلد باشید میتوانید کسب و کارتان را در این زمینه راه اندازی کنید.
 
یا حتی ممکن است شما کتابها و مقالات زیادی در زمینه قانون جذب و موفقیت خوانده باشید، این هم یک مهارت عالی حساب می شود. شما از هر تخصص و مهارتی که دارید می توانید درآمدزایی کنید. اصلا فکر نکنید که تخصص و مهارتتان به درد نمی خورد. افراد زیادی هستند که قصد دارند در جایگاهی که الان هستید باشند و شما با تولید این محصولات آموزشی و فروش این محصولات به آنها می توانید درآمدزایی کنید. افراد زیادی که در دوره آموزش کسب و کار اینترنتی ما شرکت کردند و توانستند به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسند.

البته در این مدل کسب و کار در منزل در ابتدا شما فقط به یک وب سایت نیاز دارید. همانطور که گفتم برای طراحی و ساخت سایت به هیچ برنامه نویسی و کد نویسی نیاز ندارید و می توانید بدون برنامه نویسی سایتتان را راه اندازی کنید. بعد از اینکه سایتتان را راه اندازی کردید باید به فکر جذب ترافیک باشید.
راه و روش های زیادی برای جذب ترافیک وجود دارد که بهترین آنها تولید محتوای حرفه ای و سئو و بهینه سازی سایت است. البته راه و روش های دیگری هم وجود دارد. مثلا در زمینه کاریتان ویدیوهای آموزشی تولید کنید و در شبکه های اجتماعی و وب سایت های اشتراک ویدیو مثل یوتیوب، آپارات و نماشا و… قرار بدهید.
 
بعد از اینکه ترافیک سایتتان افزایش پیدا کرد میتوانید محصولاتتان را داخل سایتتان بگذارید و افرادی که به محصول شما نیاز دارند آن را تهیه می کنند. در این مدل کسب و کار در منزل اینترنتی تمام فرآیند خرید و تولید محصول به مشتری به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود. یعنی کاربرانی که محصولات شما را تهیه می کنند بعد از پرداخت وجه محصولتان به صورت کاملا اتوماتیک و در همان لحظه برایشان فرستاده می شود.
 
و این یک مزیت بسیار بزرگی است چون شما هم در مسافرت، خواب و حتی مهمانی هم درآمدزایی می‌کنید. اگر فکر می‌کنید که تخصص و مهارت آن به درد خیلی از افراد می خورند پیشنهاد می کنم این مدل کسب و کار در منزل را راه اندازی کنید. مطمئن باشید با راه‌اندازی این مدل به درآمدهای بسیار زیادی دست پیدا می کنید. اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارید پیشنهاد میکنم بر روی بنر زیر کلیک کنید، مطمئن باشید ما میتوانیم کمکتان کنیم تا یک کسب و کار اینترنتی پولسازی را در منزل راه اندازی کنید.


 

۳- تولید کننده محتوا شوید

یکی دیگر از پولساز ترین ایده های کسب و کار در منزل تولید محتوا است. همانطور که اشاره کردیم بیشتر کسب و کارهای سنتی به سمت کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی کشیده می شوند. تولید محتوا در کسب و کارهای اینترنتی بسیار مهم است. برای این که هر کسب و کار اینترنتی حرفی برای گفتن داشته باشد باید برای سایت و شبکه‌های اجتماعی اش تولید محتوا کند. در این مدل کسب و کار در منزل شما می توانید از طریق تولید محتوا درآمدزایی کنید.
 
برای اینکه به یک کارشناس تولید محتوا حرفه ای تبدیل شوید اصلاً نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارید. برای تبدیل شدن به یک کارشناس تولید کننده محتوا باید یک سری اصول مثل تولید محتوای حرفه ای و سئو و بهینه سازی سایت را یاد بگیرید. تولید محتوا و سئو اصلاً کار سخت و دشواری نیست و در کمترین زمان ممکن می توانید آنها را یاد بگیرید.
تولید محتوا در وب اصلا کار سخت و دشوار نیست. وقتی اسم تولید محتوا می آید خیلی از دوستان فکر می کنند که حتما باید محتوای را خلق کنند و یا محتوای را تولید کنند که تا به حال توسط کسی تولید نشده باشد. اگر بخواهید چنین محتوایی را تولید کنید کار بسیار سخت و دشواری است. اصلا نیاز به خلق محتوا ندارید. بلکه هدف اصلی جمع آوری اطلاعات است. یعنی شما برای تولید یک محتوای حرفه ای شروع به جمع آوری اطلاعات می کنید.
 
البته برای تولید محتوا ایده های زیادی وجود دارد به عنوان مثال می‌توانید کتابی را که خواندید به محتوا تبدیل کنید. یا ویدیوهای آموزشی که دیدید را به محتوا متنی تبدیل کنید و برعکس. منابع زیادی برای جمع آوری اطلاعات وجود دارد. شما با استفاده از وب سایت های اشتراک ویدیو مثل یوتیوب، آپارات، نماشا و… می توانید به منبع وسیعی از اطلاعات دسترسی پیدا کنید. پس اگر قصد دارید که این ایده کسب و کار در منزل را انتخاب کنید نباید نگران منابع جمع‌آوری اطلاعات باشید.
 
اما شاید این سوال را بپرسید” که چگونه قرار است از طریق تولید محتوا کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم؟”همانطور که گفتیم اغلب کسب و کارهای سنتی و فیزیکی به سمت کسب و کارهای اینترنتی کشیده می‌شوند. هر کسی که بخواهد کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند باید برای کسب و کارش در وبسایت و یا حتی شبکه‌های اجتماعی تولید محتوا کنند. وقتی شما به یک کارشناس حرفه‌ای تولید محتوا تبدیل شوید می توانید برای این کسب و کارها تولید محتوا کنید و به ازای هر محتوای که تولید می کنید مبلغی را بگیرید.
 
خیلی از دوستانی که در دوره نخبگان تولید محتوا سایت ما شرکت کردند توانستند با ارائه خدمات تولید محتوا و تبدیل شدن به یک کارشناس محتوا به درآمد های چند ده میلیونی در ماه برسد. این شرکت کنندگان دوره همزمان برای چندین شرکت در منزل کار می کنند. به این صورت که کار تولید محتوای چندین شرکت را همزمان در منزل انجام می دهند. بابت هر محتوایی که تولید می‌کنند چند صد هزار تومان از کارفرما می گیرند.
 

برای اینکه بتوانید به چنین درآمدی برسید باید به یک کارشناس تولید محتوا حرفه ای تبدیل شوید. یعنی شما باید برای دیگران محتوا و مقالات حرفه‌ای تولید کنید.وقتی شما به یک کارشناس تولید محتوا تبدیل شوید و نمونه کار های حرفه ای داشته باشید مطمئن باشید افراد زیادی با شما تماس خواهند گرفت که کار تولید محتوایشان را انجام دهید.
برای این که بتوانید در مورد یک موضوع محتوای تولید کنید و مقاله بنویسید کافیست چندین مقاله در آن زمینه را مطالعه کنید و سپس شروع به جمع آوری اطلاعات و تبدیل آنها به مقاله جدید کنید. اصلا کار سخت و دشوار نیست و شما می توانید با تمرین کردن در این کار مهارت کسب کنید.
مبلغ هر محتوایی که تولید می کنید از ۵۰ هزار تومان تا چند صد هزار تومان است. هر چقدر در کار خودتان حرفه ای تر عمل کنید و محتوا های باکیفیت تری تولید کنید می توانید مبلغ بیشتری را به مخاطبان و کاربرانی که به خدمات شما نیاز دارند بدهید. یعنی شما به ازای هر محتوایی که تولید می کنید مبلغی را دریافت می کنید.
 
هزینه که دریافت می کنید به کیفیت محتوا و طول محتوا بستگی دارد. هر چقدر محتوای طولانی تر باشد از تصاویر حرفه‌ای و هم مرتبط استفاده کنید هزینه محتوا بیشتر میشود.
شما از دو راه می توانید این مدل کسب و کار در منزل را راه اندازی کنید:
  1. راه اندازی یک وب سایت در زمینه خدمات تولید محتوا
  2. استفاده از سایت های فریلنسری مثل پونیشا، انجام میدم، پارس فریلنسر
در روش اول شما یک وب سایت راه اندازی میکنید. همانطور که گفتیم برای طراحی و ساخت سایت به هیچ برنامه نویسی و کد نویسی نیاز ندارید. شما بدون علم برنامه نویسی و کد نویسی می توانید در کمتر از یک ساعت یک سایت حرفه ای با تمام امکانات راه اندازی کنید. خوب در مورد طراحی و ساخت سایت بیشتر از این در این مقاله صحبت نمی کنم، چون اگر بخواهم بحث آموزش راه اندازی سایت را توضیح بدهم ممکن است مقاله طولانی شود.
 
بعد از اینکه سایتتان را راه اندازی کردید باید به فکر جذب ترافیک باشید. راه و روش های زیادی برای جذب ترافیک وجود دارد که مهمترین آنها تولید محتوا و بهینه سازی سایت است. شما برای سایتتان شروع به تولید محتوا های حرفه ای می کنید تا مخاطبان و کاربرانی که به خدمات و محصولات شما نیاز دارند شما را خیلی راحت پیدا کنند. بعد از این که ترافیک سایت تان افزایش پیدا کرد خیلی راحت می‌توانید کاربران تان را به مشتری تبدیل کنید و درآمدزایی شما شروع می شود.
 
در روش دوم شما به راه اندازی سایت نیاز ندارید و می توانید از وب سایت های فریلنسری مثل انجام میدم، پارس فریلنسر و… استفاده کنید. یعنی شما وارد این وبسایت ها می شوید و ثبت نام میکنید. بعد از ثبت نام تخصص و مهارت آن را همراه با تعرفه و هزینه ها معرفی می کنید. در این صورت خیلی از افرادی که به تخصص و مهارت شما نیاز دارند خیلی ساده شما را پیدا می کند و اگر نمونه کارهای خوبی داشته باشید قطعاً شما را برای رفع نیازهایشان انتخاب می کنند.

۴- راه اندازی خدمات ترجمه

این مدل کسب و کار در منزل ممکن است برای بسیاری از افراد سخت و دشوار باشد. اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می توانید با راه اندازی خدمات ترجمه کسب درآمد کنید. این مدل می تواند یکی از پردرآمدترین و پولساز ترین مدل های کسب و کار در منزل باشد.
همانطور که گفتیم تولید محتوا در وب بسیار اهمیت دارد. و خیلی از سایت ها و شرکتها برای تامین و تولید محتوای سایت شان مجبورند مقالات خارجی و انگلیسی را ترجمه کنند.
 
اگر توانایی لازم در زبان انگلیسی را داشته باشید می توانید با ترجمه مقالات خارجی درآمد خوبی را در منزل کسب کنید. یک موقعیت پولساز برای افرادی است که به زبان انگلیسی مسلط هستند. چون تعداد کسب و کار هایی که در زمینه ترجمه فعالیت می کنند و مقالات انگلیسی را ترجمه می کنند بسیار کم هستند.
برای اینکه از قیمت ها مطلع شوید بهتر است سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند را پیدا کنید و به آنها مراجعه کنید و نرخ خود را تعیین کنید. البته اگر در ترجمه مقالات انگلیسی مسلط باشید می توانید کارهای زیادی را انجام دهید و از راه و روش های زیادی کسب درآمد کنید. مثلاً ترجمه رزومه، ترجمه نامه های رسمی، نوشتن پروپوزال و… هر کدام برای خود نرخ متفاوتی دارند.
 
برای دریافت سفارش هم می توانید از طریق سایت های نیازمندی و همچنین سایت هایی که در زمینه ترجمه فعالیت می کنند اقدام کنید. بسیاری از وب سایت هایی که در زمینه ترجمه فعالیت می کنند به مترجم نیاز دارند و میتوانید به صورت دورکاری برای این وبسایت ها کار کنید.
 

۵- کسب درآمد از تایپ کردن

یکی دیگر از ایده هایی که هر کس میتواند در منزل انجام بدهد تایپ کردن است. در این مدل کسب و کار در منزل شما به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارید. شما با تایپ کردن در منزل می توانید کسب درآمد داشته باشید.
اگر درون اینترنت گشته باشید می بینید که شرکت های زیادی به تایپیست نیاز دارند و شما می توانید برای این شرکت ها کار کنید و در منزل کسب درآمد داشته باشید.
 
کار تایپ کردن در ابتدا ممکن است کمی سخت و دشوار باشد و یا حتی درآمد کمی داشته باشد اما می تواند گزینه خوبی برای یک کسب و کار خانگی باشد. برای اینکه بتوانید از این مدل کار در منزل را راه اندازی کنید باید محتواهای دیگران را به عنوان کار در منزل برای خود انتخاب کنید.
برای اینکه از طریق درآمدزایی کنید شما به یک کامپیوتر و اینترنت نیاز دارید. برای اینکه بتوانید به افرادی که به تایپیست نیاز دارند را پیدا کنید می توانید در سایت های آگهی رایگان مثل دیوار، شیپور و سایت ایران استخدام آگهی تان را قرار بدهید. مطمئن باشید افراد زیادی هستند که به شما نیاز دارند .
 

۶- کار در منزل از طریق راه‌اندازی خدمات اینستاگرام

 
یکی دیگر از مدل های بسیار پولساز و راحت کار در منزل راه اندازی خدمات اینستاگرام مثل فروش فالوور، لایک و ویو اینستاگرام است. در ابتدا شاید فکر کنید که راه اندازی این خدمات کار بسیار سخت و دشوار است. ولی اصلا اینطور نیست.
یکی از پردرآمدترین و پولساز ترین مدل هایی که به شما پیشنهاد می کنم راه اندازی این مدل کسب و کار است. به چند دلیل این مدل را به شما پیشنهاد می کنم:
اول اینکه یکی از ساده ترین و راحت ترین مدل هایی که خیلی سریع می توانید از طریق آن به درآمد های بسیار زیادی در ماه برسید همین مدل راه‌اندازی خدمات اینستاگرام است. کسب درآمد از این مدل انقدر راحت است که شما می توانید داخل خود شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام خیلی ساده مشتریان خودتان را جذب کنید.
 
شاید برایتان این سوال پیش بیاید چطور میتوانیم با راه‌اندازی خدمات اینستاگرام درآمدزایی کنیم؟
همانطور که میدانید اینستاگرام یکی از پر مخاطب ترین و اصلی ترین شبکه اجتماعی در ایران است که مخاطبان و کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است. بیش از ۵۰ میلیون از جمعیت کشورمان در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند و این یک موقعیت پولساز برای شماست که می توانید از این مدل درآمدزایی خیلی راحت به درآمد های چند میلیون تومان در ماه و یا حتی در روز برسید.
 
در این مدل کار در منزل شما با فروش فالوور ،فروش لایک و حتی ویو اینستاگرام کسب درآمد میکنید. اما ممکن است این سوال درون ذهنتان ایجاد شود که آیا برای فروش فالوور، لایک و ویو باید از اپلیکیشن های جمع آوری سکه استفاده کنیم؟
اصلاً این طور نیست. اصلا نیاز نیست در این مدل کار در منزل وقتتان را صرف این اپلیکیشن ها کنید. در این روش شما برای افزایش فالوور برای مشتریانتان از سرور های اصلی اینستاگرام استفاده می کنید. شاید ممکن است فکر کنید که کار با این سرور ها ممکن است سخت و دشوار باشد، اما اصلا کار با این سرورها سخت نیست و شما در کمتر از چند دقیقه می توانید با چند کلیک ساده چندین هزار فالوور، لایک و ویو سفارش بدهید.
برای راه اندازی این مدل کسب و کار خانگی به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارید. و فقط باید یک کامپیوتر و اینترنت داشته باشید.
شما از طریق راه و روش های گوناگون می توانید از این مدل درآمدزایی کنید. میتوانید این خدمات را در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام بفروشید. یا اینکه بدون برنامه نویسی و کد نویسی یک سایت خدمات اینستاگرام راه اندازی کنید. بسیاری از شرکت کنندگان دوره فروش فالوور اینستاگرام و کسب درآمد میلیونی توانستند با این مدل درآمدزایی به درآمدهای بسیار زیادی در ماه و حتی در روز رسیده اند. درآمدی که حتی برای شما غیر قابل باور است. اگر می خواهید از این مدل پولساز کسب درآمد کنید پیشنهاد می کنم بر روی بنر زیر کلیک کنید.
 

۷- مدیریت سایت از راه دور در منزل

یکی دیگر از مدل های کار در منزل مدیریت سایت از راه دور است. بسیاری از شرکت‌ها هستند که به افرادی نیاز دارند تا مدیریت سایتشان را بر عهده بگیرد و کارهای سایتشان را انجام بدهند. مدیریت سایت یعنی هر کاری که مربوط به سایت باشد. مثلا ارسال مقالات بر روی سایت، ارسال خبرنامه، پاسخ به سوالات کاربران، تغییر قسمت هایی از سایت و یا بررسی ترافیک روزانه و ماهانه سایت و…
برای اینکه بتوانید این روش کار در منزل را راه اندازی کنید باید اصول وبمستری را بدانید. یادگیری اصول وبمستری اصلا کار سخت و دشواری نیست. آموزش های رایگان زیادی در این زمینه داخل اینترنت وجود دارد برای اینکه به یک وبمستر حرفه‌ای تبدیل شوید باید کار با سایت سازهایی مثل وردپرس و جوملا را یاد بگیرید. همچنین باید کار با یک سری ابزارهای تحلیل سایت مثل گوگل آنالیتیکس و گوگل وبمستر تولز هم یاد بگیرید.
 
در واقع برای درآمدزایی از مدیریت سایت از راه دور باید به یک وبمستر تبدیل شوید. وقتی اسم وبمستر میاد خیلی از افراد فکر می کنند که حتما باید فردی برنامه نویس و کدنویس باشند. اما برای تبدیل شدن به یک وبمستر حرفه ای اصلا نیاز نیست اصول برنامه نویسی و کد نویسی را یاد بگیرید. شما باید مدیریت یک سایت را کامل یاد بگیرید.
خیلی از شرکت ها به دنبال افرادی هستند که بتوانند سایتشان را از راه دور مدیریت کنند. این کار می تواند یک کسب و کار در منزل خوب برای شما باشد.
 

۸- کار در منزل از طریق ساخت محصولات دست ساز

یکی دیگر از مدل های پولساز کسب و کار در منزل، ساخت محصولات دست ساز است. اگر سلیقه خوبی دارید می توانید این روش کار در منزل را انتخاب کنید. یکی از عمده ترین کارهایی که می توانید در منزل با استفاده از آن درآمدزایی کنید طراحی و ساخت محصولات دست ساز است.
دقیقا ساخت محصولات دست ساز مثل شمع سازی، بسته بندی خشکبار و حبوبات، قلاب بافی و گلسازی، ساخت ست های آشپزخانه، نمد دوزی، زیورآلات دست ساز، لیف های حمام و… می باشد.
به این نکته دقت کنید که یادگیری ساخت محصولات دست ساز اصلا کار سخت و دشواری نیست. فقط کافیست برای تهیه آموزش های آنها سرمایه کمی داشته باشید و آموزش های آنها را تهیه کنید.
 
فروش محصولات دست ساز هم اصلاً کار سخت و دشواری نیست و می توانید از روش های گوناگون محصولاتتان را به بفروشید. برای فروش محصولات دست ساز می توانید یک وب سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و محصولاتتان را در آن قرار بدهید و بفروشید و از سایت های آگهی رایگان مثل دیوار، شیپور و ایسام استفاده کنید. همچنین برای فروش محصولات تان می توانید از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام استفاده کنید.
اگر هم تمایلی به فروش محصولاتتان به صورت اینترنتی و آنلاین را ندارید می توانید به سراغ مغازه هایی بروید که محصولات مرتبط با شما را می فروشند .و پیشنهاد تان را به صورت عمده برای فروش محصولاتتان دان ها ارائه کنید اگر بتوانید آنها را متقاعد کنید می توانید همکاری دائمی و همیشگی با آنها داشته باشید.
 

۹- مدیر و ادمین شبکه های اجتماعی شوید

یکی از راحت ترین و ساده ترین کارهایی که در خانه می توانید از آن کسب درآمد بالایی داشته باشید، مدیریت و ادمین شبکه های اجتماعی مثل پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی است. این روزها پیج های اینستاگرام و کانال های تلگرام توانستن به درآمدهای بسیار زیادی برسند و برای بقا در عرصه رقابت باید محتوا های جذاب و مفیدی را منتشر کنند.
 
افراد زیادی هستند که برای مدیریت پیچ های اینستاگرامی و کانال تلگرامی شان به ادمین نیاز دارند تا بتوانند مدیریت شبکه‌های اجتماعی شان را بر عهده بگیرند. شما با تولید محتوای جذاب برای این پیج ها و کانال ها و یا حتی مدیریت آنها می توانید کسب درآمد کنید. تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی کار سخت و دشواری نیست و فقط کافیست به پیج ها و شبکه های اجتماعی دیگران سر بزنید و ایده های جذاب برای تولید محتوا به دست می آورید و داخل پیج و کانال تلگرامی آنها قرار بدهید.whatsapp : 0921-646-5121