چه شبکه اجتماعی برای تبلیغات برندها مناسب تر است؟

تاریخ : 1348/11/10 نویسنده :admin3 بازدیدها : 189 موضوع : مقالات برندتا کنون به این اندیشیده اید که کدام شبکه ی اجتماعی برای تبلیغات مناسب است؟ شبکه های اجتماعی به دو دلیل بزرگ ترین فضا برای کسب و کار به شمار می آیند.

نخست اینکه بازاریابی به وسیله آنها می توان تعامل بیشتری با مخاطب ایجاد کرد زیرا ارگانیک است و ویژگی رایگان بودن آن سبب شده مخاطب بیشتری داشته باشد.
اما با این وجود انتظار داشتن یک نتیجه یکسان در بستر شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک توییتر و غیره را کاری اشتباه است. باید شناخت درستی از شبکه های اجتماعی داشت و باید بدانید که کدام یک از آنها مناسب جامعه ای است که در آن زندگی می کنید
زیرا باید ضریب نفوذ شبکه های اجتماعی در هر منطقه را به  درستی درک کنید. پس از آن باید محتوایی را تولید کنید که به درد آن افراد مربوط باشد. نکته ی مناسبی که وجود دارد این است که افراد بسیاری این مزه را چشیده اند و از پخت مناسب آن مطمئن هستند و به سادگی می توانید آن را مصرف کنید.
در میان همه هفتاد و چهار درصد سهم بازار به فیسبوک رسیده است زیرا اعتماد بیشتری به آن دارند و توانسته اند ارتباط بهتری برقرار کنند. سن کاربران فیسبوک در حال بالا رفتن است. از سوی دیگر ارتباط میان پدر بزرگ و مادربزرگ ها و نوه هایشان در این فضا در حال قطع شدن است.
البته این خبری خوب است برای بازاریابان اینترنتی است که به دنبال این هستند که مجموعه ای بزرگ داشته باشند که دارای مخاطبینی با قدرت خرید بالا هستند. برای یک نمونه برند وجود دارد که محتوای گسترده ای را در صفحه فیسبوک خود قرار می دهند که تنها هدفش آگاهی رسانی است و در این مقوله به فروش نمی اندیشند.
رسانه ی اجتماعی دیگری که توانایی بسیار زیادی دارد توییتر است. این رسانه مناسب سایت هایی است باید زود به زود بروزرسانی کنند یا می خواهند به صورت آنلاین و فوری آنچه را که ارائه می دهند برای دیگران به اشتراک بگذارند. البته بسیاری از سایت ها دارای سیستمی هستند که به طور خودکار پست های تازه شان را به اشتراک می گذارد.

روش های جذب مشتری وفادار برای برند ها

در عصر ارتباطات چه راههایی برای جذب مشتری وفادار برای کسب وکارها وجود دارد. مهم نیست در چه کسب و کاری هستید بلکه باید بدانید که نیازهای خریداران روند دگرگونی را می پیماید و هر روز شکل تازه ای به خود می گیرد.

در همین راستا کسب و کارها باید بدانند برای جذب مشتری که وفادار بماند باید روش های جدید بازاریابی را در دست داشته باشند. راههای زیادی برای جذب خریدارن وفادار در عصر ارتباطات وجود دارد که با چیرگی بر آن ها می توان به کامیابی رسید. امروزه روش های پیام رسانی نسبت به گذشته تفاوت بسیاری کرده است.
یکی از این راههای نوین شبکه های اجتماعی هستند. یادتان باشد چراغ شبکه های اجتماعی خود را همیشه روشن نگه دارید. بی گمان خودتان هم می دانید تاثیر شبکه های اجتماعی در دنیای امروز غیرقابل کتمان است. شما با گسترده کردن فعالیت خود در این محیط می توانید به کسب و کار خود رونق دهید.
دیگر کمتر کسی را می توان یافت که یک گوشی هوشمند به دست نداشته باشد. گوشی که ساعت ها زمان مردم را در اختیار می گیرد. از همین رو زنده نگه داشتن این راهگذر بسیار مهم است.
شما می توانید با استفاده از این فرصت برند خود را محبوب کرده و اخباری که در مورد آن وجود دارد را در زمانی کوتاه به گوش کاربران برسانید. موضوع مهمی دیگری که وجود دارد و آن از ویژگی های شبکه های اجتماعی است
ساده بودن تعامل در این فضا است و همین ویژگی سبب می شود بتوان نیازهای خریدارن را پیش بینی و فراهم کرد. از قدیم گفته اند از دل برود هر آنکه از دیده برفت. این جمله در کسب و کار بسیار کاربرد دارد چون کافیست یک روز خود را برای خریداران خود یادآوری نکنید کسانی دیگری پیدا می شوند
که حافظه ی آن ها را پر می کنند. در این راه می توانید از هر روشی بهره ببرید. گوشی را بردارد و به مشتریان خود زنگ بزنید و به آن ها بگویید که دوباره به شما سر بزنند. یا اینکه که یک متن ایمیلی بسیار زیبا و شکیل تهیه کنید و برای آنها بفرستید.
امروزه فن آوری به کمک آمده به همین جهت می توانید از تلگرام که یک پیام رسان بسیار کارآمد است نیز بهره ببرید. شما با استفده از همه ی این راهها می توانید راهبردهای خود را به گوش مشتریان خود برسانید و بگویید چه چیزهای تازه ای برای ارائه کردن دارید.whatsapp : 0921-646-5121