مشاوره برندسازی شخصی

تاریخ : 1399/15/08 نویسنده :admin3 بازدیدها : 126 موضوع : مقالات برندفرایند برندسازی شخصی شامل پیدا کردن جنبه منحصر به فرد شما ، ایجاد شهرت در چیزهایی است که می خواهید برای آنها شناخته شوید و سپس به خود اجازه دهید تا برای آنها شناخته شوید. ما با مشاوره برند سازی شخصی شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد، چرا که با وجود هیجان انگیز بودن مسیر برند سازی شخصی، میتواند موضوعی گمراه کننده و پیچیده باشد.

مشاوره برندسازی شخصی

برند سازی شخصی

یک برندشخصی نوعی از رابطه با شماست ، برای افرادی که جدا از شرکت شما وجود دارند. فرایند مشاوره برندسازی شخصی شامل پیدا کردن منحصر به فرد بودن شما ، ایجاد شهرت در چیزهایی است که می خواهید برای آنها شناخته شوید و سپس به خود اجازه دهید تا برای آنها شناخته شوید. در نهایت ، هدف ایجاد چیزی است که یک پیام را منتقل می کند و می تواند از آن درآمدزا باشد.

ابعاد رسانه در مشاوره برند سازی شخصی

بخش مهمی از مشاوره برندسازی شخصی شما این است که اطمینان حاصل کنید که مشتری شما به عنوان یک انسان ، با همان مسائل و مشکلات بازار هدف خود مواجه است. تنها تفاوت این است که می توانید نشان دهید که راه حل برخی از این مشکلات را پیدا کرده است – که شما مایلید با دیگران به اشتراک بگذارید.
امروزه ، نمی توانید اهمیت رسانه های اجتماعی را در مشاوره برندسازی شخصی نادیده بگیرید. بخشی از برند شخصی شما باید شامل همه حساب های رسانه های اجتماعی در همه شبکه های اجتماعی باشد که مخاطبان شما وقت خود را در آنها سپری می کنند. و می خواهید درخواست های دوستانه را آزادانه بپذیرید – نمی خواهید حساب های خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید. اگر واقعاً می خواهید یک حساب کاربری فیس بوک را فقط برای دوستان و خانواده خود اجرا کنید ، باید در این زمینه فکر کنید که یک حساب جداگانه برای ابعاد کسب و کار و برندینگ خود تنظیم کنید.
موضوعی که در مشاوره برندسازی شخصی وجود دارد این است که شما هم چون مشتری خود سناریو را بدین صورت برای خود مرور کنید:
مسئله ای نیست که شما به طور مداوم به گونه ای رفتار کنید که مطابق با تصویر شما باشد ، اگرچه این موضوع مهم است. همچنین عواملی وجود دارد که تأثیرگذارتر بر برند سازی شخصی شما و برند تجاری سازمان شما است. شما می خواهید در مورد یک رنگ و فونت هایی که مداوم به کار خواهید برد تصمیم بگیرید. و شما می خواهید در همه جا از این رنگ ها و فونت ها استفاده کنید. آنها باید در وب سایت شما ، حساب های اجتماعی ، کارت ویزیت و هر چیز دیگری که چاپ شده است ، یکسان باشند. اگر نماینده یک تجارت هستید ، این موارد باید با رنگ و قلم کسب و کار شما مطابقت داشته باشد.
شما می خواهید همه ابعاد موضوع را در نظر بگیرید. شما حتی باید به مواردی مانند پاورقی در ایمیل ، لوازم التحریر ، حساب و فاکتورها و هرگونه بروشور مورد نظر خود دقت کنید. حتی ممکن است تا آنجا پیش بروید که بخواهید خودرویی را انتخاب کنید که متناسب با طرح رنگی شما باشد و از هر نوع مراسم عمومی که در آن شرکت می کنید ، از رنگ های مناسب یا لباس های مناسب استفاده کنید.
نکته مهم اینکه در مسیر مشاوره برندسازی شخصی دنیای آفلاین را فراموش نکنید. نام تجاری شخصی شما و یا مشتری شما باید کلیه مکانهایی را که مشتریان شما می توانند با شما روبرو شوند را شامل شود. کارت های ویزیت سبک به همان اندازه برای برندهای شما بسیار مهم هستند ، همانطور که صفحات اجتماعی شما هستند. فقط به یاد داشته باشید که موضوع خود را بر روی این موارد سازگار نگه دارید.
هر کجا که بروید کارتهای ویزیت را با خود حمل کنید. این موضوع اکنون به اندازه چهل سال پیش مرتبط است. هر زمان که فرصتی برای برقراری ارتباط با شخص جدیدی که با مخاطبان مورد نظر شما مطابقت دارد ، از کارت خارج کنید.
به یاد داشته باشید، باید نشان دهید مشکلی را که همه دارند شما نیز دارید، اما با راهکاری برای آن!

برندسازی شخصی از طریق رسانه های الکترونیک

دنیای دیجیتال فرصتی شگفت انگیز به ما می دهد تا بسیاری از تعاملات انسانی را ایجاد کنیم و آنها را در مقیاس بزرگ تکثیر کنیم. در حالی که این مقایسه با میزان نزدیکی قهوه خوردن حضوری با مشتری یا آشنایی با شخص به صورت چهره به چهره نیست ، محیط دیجیتال امکان پخش یک طرفه را فراهم می کند که به افراد امکان می دهد احساس کنند که شما را می شناسند.
اگرچه آنها را قبلاً هرگز ملاقات نکرده اید ، اما این افراد از سراسر جهان با اطلاعات باورنکردنی درباره شما ، اطلاعاتی در مورد خانواده ، حتی تیم های ورزشی مورد علاقه تان را نیز می دانند.

مشاوره برند سازی شخصی: چگونه باید برای خود برند شخصی ایجاد کنیم؟

اگر هنوز یک برندشخصی ایجاد نکرده اید و به دنبال ایجاد یک مورد در اینجا هستید ، چند سوال برای شروع کار وجود دارد که در مراحل مشاوره برندسازی شخصی با آن مواجه خواهیم شد:
 • برند شما چه حسی به مردم خواهد داد؟
 • چه چیزی شما را متفاوت می کند؟
 • باورها و ارزشهای اصلی شما چیست؟
 • چه نوع فرهنگ سازمانی را می خواهید؟
 • چه مهارت هایی را می توانید ارائه دهید؟
 • پیام شما چیست؟
 • افراد یا مشتریان ایده آل شما چه کسانی هستند؟
 • شما چقدر تأثیرگذار هستید؟
 • آیا محصول ، خدمات یا برندشما تحول را به مردم می دهد؟
 • چه مشکلی را حل می کنید؟
 • چه چیزی موفقیت و عدم موفقیت شما را تضمین می کند؟
 • درخت بازار(مشتریان) شما چیست؟
 • آیا در گروه مشتریان خود معتبر هستید؟
 • اقدام به تماس جدید
 • چرا ایجاد یک پرسنال برندینگ مهم است؟
 • افراد ایده آل چگونه شما شروع به پیدا کردن شما خواهند کرد؟
هنگامی که دائماً داستان خود را می گویید و قطعه های شخصیتی خود را از طریق رسانه های اجتماعی با مخاطبان خود به اشتراک می گذارید ، متوجه خواهید شد افراد بیشتری که به طور فعال در حال تعامل ، دنبال کردن و به اشتراک گذاری مطالب خود هستند.
هرچه شخصیت پررنگ تری داشته باشید می توانید به اعتبار و شهرت خود بیفزایید ، پیدا کردن دنبال کنندگان برایتان راحت تر خواهد شد. با گذشت زمان، شما این جامعه از افراد همفکر را ایجاد خواهید کرد که از مهارت های شما قدردانی می کنند و شما را به عنوان یک متخصص در صنعت خود می بینند.
متوجه خواهید شد که مردم یا شما را دوست دارند یا از شما متنفر هستند ، و این اشکالی ندارد! شما نمی خواهید کسی که فکر می کند شخصیت عجیب و غریبی دارد یا شخصی که دائماً با شما مخالف است بخشی از قبیله شما باشد.یکی از بزرگترین دلایل ایجاد یک برند شخصی ، جمع کردن این گروه قدرتمند است که منتظرند هر کاری را که برای شما ارائه می دهند اقدامی کنند. هنگامی که پیروان ایده آل خود را پیدا کردید ، آن موقع است که واقعاً می توانید سود کسب کنید و به اهداف خود برسید.
به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما طی چند ماه رویدادی پیش رو دارید و هدف از فروش این رویداد است. وقتی افراد صحیح در انتظار هستید ، می توانید این رویداد را در عرض چند دقیقه بفروشید.
شما با افرادی که اهمیت دارند اعتماد می کنید.
وقتی صحبت از مشاغل آنلاین با شخصی می شود ، مطالعات نشان می دهد که ۷۰-۸۰٪ از افراد قبل از انجام کار با آنها ، در زمینه تأثیرگذار یا برند تجاری تحقیق می کنند.
افراد دوست دارند احساس کنند که شما را می شناسند ، خصوصاً قبل از اینکه پول خرج کنند یا با شما کار کنند. این یکی از دلایل اهمیت برندسازی شخصی است. این راهی است که ما به طور طبیعی می توانیم در سراسر جهان روابط و ارتباط با مردم برقرار کنیم.

برندسازی شخصی

برندسازی شخصی یک تلاش آگاهانه و عمدی برای ایجاد و تأثیرگذاری بر ادراک عمومی از یک فرد با قرار دادن آنها به عنوان یک مقام در صنعت خود ، بالا بردن اعتبار آنها و تمایز خود از رقابت است تا در نهایت پیشبرد کار خود ، افزایش دایره نفوذ آنها ، و تأثیر بیشتری دارد.
ایجاد یک برند شخصی می تواند یک کار هیجان انگیز و در عین حال دلهره آور باشد. یکی از بزرگترین عوامل گم شدن در این روند این است که نمی دانید از کجا شروع کنید. حتی بزرگترین و شناخته شده ترین شخصیت های دنیا قبل از معروف شدن کار های کوچک خود را از جمع های بسیار کوچک آغاز کرده اند.
فرایند برندسازی شخصی شامل پیدا کردن جنبه منحصر به فرد شما ، ایجاد شهرت در چیزهایی است که می خواهید برای آنها شناخته شوید و سپس به خود اجازه دهید تا برای آنها شناخته شوید. در نهایت ، هدف ایجاد چیزی است که یک پیام را منتقل می کند و می تواند از آن درآمدزایی کنید.

برندسازی شخصی و اینترنت

امروزه ، نمی توانید اهمیت رسانه های اجتماعی را نادیده بگیرید. بخشی از مارک تجاری شخصی شما باید شامل همه حساب های رسانه های اجتماعی در همه شبکه های اجتماعی باشد که مخاطبان شما وقت خود را سپری می کنند. و می خواهید درخواست های دوستانه را آزادانه بپذیرید – نمی خواهید حساب های خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید. اگر واقعاً می خواهید یک حساب کاربری فیس بوک را فقط برای دوستان و خانواده خود اجرا کنید ، باید در این زمینه فکر کنید که یک حساب جداگانه تنظیم کنید.
برند سازی شخصی به دلیل استفاده از اینترنت اهمیت پیدا کرده است ، زیرا رسانه های اجتماعی و هویت آنلاین بر دنیای فیزیکی تأثیر می گذارند.
کارفرمایان پیش از ارائه مصاحبه به طور فزاینده از ابزار رسانه های اجتماعی برای ارزیابی کردن متقاضیان استفاده می کنند. این روش ها شامل جستجوی تاریخچه متقاضی در سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر و انجام بررسی های پس زمینه با استفاده از موتورهای جستجو و ابزارهای دیگر است.
این امر منجر به کاهش برنامه های شغلی فقط از سرگیری ، به نفع ارائه اشکال دیگر برندهای شخصی می شود. این موارد ممکن است شامل پیوندهایی به یک پروفایل حرفه ای (مانند LinkedIn) ، یک وبلاگ شخصی ، مجموعه ای از مقالات مرتبط با صنعت و شواهد مربوط به شرح زیر باشد. این تلاش ها ممکن است شانس فرد را برای دریافت شغل بهبود بخشد.

مراحل برندسازی شخصی

برای برندسازی شخصی خود مراحلی وجود دارد که در نتیجه تجارب برتر در این حوزه کسب شده است. این گام ها به ترتیب مراحل ذیل هستند:
مرحله ۱: حسابرسی از ردپای آنلاین خود انجام دهید.
مرحله ۲: تهدیداتی که به اعتبار شما آسیب می رساند در نتایج جستجو حذف کنید.
مرحله ۳: دارایی های برجسته و برجسته را برجسته کنید.
مرحله ۴: اعتبار خود را از طریق حفظ اعتبار تقویت کنید.
مرحله ۵: نتایج را رصد کنید و استراتژی خود را بر اساس موفقیت انجام دهید.

چند روش برای ساختن برند شخصی شما

در حالت ایده آل ، شما می خواهید که برند شخصی شما شامل همه زندگی عمومی شما شود. بنابراین این حتی می تواند لباس شما را در هر زمان که در یک وضعیت عمومی قرار دارید ، پوشش دهد. نمی توانم تصور کنم دونالد ترامپ در خیابان با شلوار جین قدیمی و پیراهن سرگردان است ، بیش از آنکه انتظار داشته باشم یک ستاره راک با لباس مناسب خود به خرید بپردازد. شما می خواهید تمام تصویر عمومی شما مطابق با شخصیت برند شخصی شما باشد.
هم چنین اقدامات شما برای مطابقت با نام تجاری شخصی شما نیاز به هماهنگی با هم دارد.
راز نام تجاری موفقیت آمیز شخصی یک قوام اساسی است. شما در حال تلاش برای ایجاد یک تصویر بیرونی از “شما” هستید. این بدان معنی است که شما باید با آن تصویر به طور مداوم عمل کنید.
این همچنین به همین دلیل است که عموم مردم می توانند بسیار متفاوت از اخبار دو نفر نسبت به اخبار مشابه رفتار کنند. این امکان وجود دارد که عملی که اگر توسط شخص اول انجام شود ، آنها را شوکه کند ممکن است کاملاً مطابق انتظارات شخص دوم باشد.
به عنوان مثال ، واکنش به خبرهایی را که یک سیاستمدار خاص مواد مخدر مصرف کرده تصور کنید. در بیشتر موارد ، این ممکن است زانو در زندگی سیاسی باشد – این امر با نام تجاری شخصی و انتظارات عمومی کاملاً ناسازگار خواهد بود. از طرف دیگر ، فرض کنید شنیده اید که یک ستاره راک سنگین فلزی مواد مخدر مصرف کرده است. این به سختی می تواند خبر باشد. این به احتمال زیاد با انتظارات شما مرتبط است و حتی ممکن است شهرت وی را با مخاطبان اصلی خود تقویت کند.
 whatsapp : 0921-646-5121