ثبت برند تضمینی ارزان و فوری

تاریخ : 1348/11/10 نویسنده :admin3 بازدیدها : 422 موضوع : مقالات برند


ثبت برند تضمینی ارزان و فوری

همانطور که می دانید امروزه در تولیدات وسایل، پوشاک، خوراک وغیره شرکت های بسیاری مشغول به فعالیت هستند. در واقع ممکن است در سراسر جهان و حتی ایران چندین شرکت به تولید یک مورد خاص بپردازند.
به همین دلیل باید با استفاده از نام و علامتی مخصوص بین تولیدات شرکت های مختلف، تفاوت ایجاد شود. به اسمی که هر شرکت متناسب با محصول تولیدی خود انتخاب می کند، برند می گویند. اما طراحی این نام، ثبت و استفاده از آن دارای شرایط و مراحلی است که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد. شما نیز اگر به دنبال ثبت برند تضمینی ارزان و فوری هستید با ما همراه باشید.

چگونگی ثبت برند

ابتدایی ترین مرحله در ثبت برند برای یک شرکت این است که نامی متناسب با محصول تولیدی و ویژگی های آن انتخاب شود. سپس بررسی کنید که برند انتخابی شما پیش تر توسط دیگر شرکت ها به ثبت نرسیده باشد.
زمانی که از انتخاب خود اطمینان داشتید؛ باید برند مورد نظر را به گونه ای طراحی کنید که طرح آن را کسی ثبت نکرده باشد. در رابطه با این موضوع باید بدانید که طراحی برند یک امر تخصصی است. بنابراین اگر در این زمینه توانایی لازم را ندارید، به متخصصان طراحی برند مراجعه کنید.
البته این امر نیز دارای هزینه ای متناسب با نام انتخابی شما است. بعد از آن با استفاده از مدارک مورد نیاز و انجام مراحل ثبت برند، نام تجاری شما به ثبت خواهد رسید. جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز ثبت برند در ادامه با ما همراه باشید.

مدارک ثبت برند

پس از اینکه برند مورد نظر خود را انتخاب کردید، مدارک مورد نیاز جهت ثبت را نیز آماده کنید. زیرا ثبت برند ارزان و فوری همچون دیگر امور اداری نیازمند مدارک مشخصی است. از آنجایی که ثبت برند به دو شکل حقیقی و حقوقی انجام می شود، مدارک مورد نیاز جهت ثبت اسم مورد نظر نیز به دو بخش حقیقی و حقوقی تقسیم می شود.
به همین جهت در ادامه به طور خلاصه مدارک مورد نیاز جهت هر دو نوع ثبت را برای شما بیان می کنیم. به طوری که با مطالعه این نوشته به ثبت برند تضمینی ارزان و فوری با استفاده از مدارک مورد نیاز بپردازید.

ثبت برند حقوقی

 • کپی شناسنامه صاحب برند
 • کپی کارت ملی صاحب برند
 • کپی روزنامه تاسیس و تغییرات اخیر شرکت مورد نظر
 • کپی مجوز فعالیت شرکت
 • کارت بازرگانی

ثبت برند حقیقی

 • کپی شناسنامه صاحب برند
 • کپی کارت ملی صاحب برند
 • کپی کارت بازرگانی
 • کپی مجوز فعالیت شرکت

مراحل ثبت برند

در این زمان که برند مورد نظر خود و مدارک مورد نیاز جهت ثبت آن را تهیه کرده اید، باید دیگر مراحل ثبت برند را طی کنید. به همین جهت این مراحل را به صورت مختصر در اینجا شرح می دهیم که با آگاهی از آن ها ثبت برندی موفق داشته باشید.
 • وارد سایت مرکز مالکیت معنوی شوید.
 • در قسمت ثبت اظهارنامه علامت تجاری، این فرم را پر کنید.
 • مدارک مورد نیاز را به همراه نمونه 6×6 برند خود در سایت بارگذاری کنید.
 • در این مرحله هزینه ای از شما جهت ثبت برند دریافت می شود.
 • برگه نمایش داده شده در سایت را پرینت بگیرید.
 • با مراجعه به دفتر اسناد رسمی اطلاعات کاربری خود را تایید کنید.
 • با ورود اطلاعات در سامانه، رمز عبور و نام کاربری خود را دریافت کنید.
پس از این مراحل باید پرونده ای در اداره مالکیت تشکیل دهید که این اداره موضوع تقاضای ثبت برند شما را به روزنامه رسمی بفرستد. در این هنگام هزینه روزنامه رسمی اول را باید واریز کنید. پس از هفت روز، روزنامه رسمی اول چاپ شده و به آدرس شما ارسال می شود.
پس از سی روز، هزینه روزنامه رسمی دوم را پرداخت می کنید. مجددا هفت روز بعد، روزنامه رسمی دوم به آدرس شما ارسال می شود. در این زمان با پرداخت هزینه حق الثبت، ثبت برند شما انجام می شود.
به طوری که یک نسخه از روزنامه های رسمی اول و دوم، یک نسخه از اظهارنامه برند و 10 نمونه از نام تجاری با ابعاد 6×6 را باید به اداره مالکیت ببرید و سند برند خود را دریافت کنید.

چگونه ثبت برند تضمینی ارزان و فوری انجام دهیم؟

همانطور که متوجه شدید؛ ثبت برند دارای مراحلی بسیار وقت گیر و پرهزینه است. به طوری که باید هزینه هایی جهت طراحی برند، ثبت اظهارنامه، روزنامه رسمی اول و دوم، حق الثبت وغیره را پرداخت کنید.
ضمن اینکه مراحل ثبت نام تجاری به اندازه ای وقت گیر است که شاید ماه ها طول بکشد. به همین جهت صاحب شرکت ها به دنبال ثبت برند تضمینی ارزان و فوری هستند. روش های زیر به صاحب شرکت ها همچون شما کمک می کند که ثبت برند تضمینی ارزان و فوری داشته باشند.
 • امروزه سایت های فراوانی همچون سایت «ثبت فردا» وجود دارند که ثبت برند شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند. به طوری که هزینه ثبت برند توسط این سایت ها نسبت به هزینه ای که شما برای ثبت برند و طی مراحل آن باید پرداخت کنید، بسیار مناسب تر است.
زمانی که این سایت ها ثبت برند شما را انجام دهند، دیگر مجبور به رفت و آمدهای اداری ثبت نام تجاری نخواهید بود. زیرا به عنوان صاحب یک شرکت قطعا فرصت کمی دارید و این امر برای شما بسیار وقت گیر است. اما نیاز به ثبت برند نیز بسیار حائز اهمیت است که با مراجعه به این سایت ها به بهترین شکل و با هزینه ای مناسب انجام می شود.
 • در ثبت برند یکی از وقت گیرترین مراحل، طراحی نام تجاری است. این امر حتی هزینه های بسیاری را برای شما به همراه می آورد. جهت کاهش این هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت صاحب شرکت ها، سایت ها و مراکز فروش برند وجود دارند. به طوری که با مراجعه به آن ها، برند مورد نظر خود را متناسب با محصول تولیدی و خصوصیات آن از این مراکز خریداری می کنید.
خرید برندهای فروشی و استفاده از آن ها نه تنها باعث می شود هرچه زودتر شرکت شما صاحب برند شود؛ بلکه هزینه بسیار کم تری نسبت به طراحی برند دارد.

بزرگترین شرکت ثبت برند

همانطور که می دانید، برند یکی از مهم ترین عوامل در سود دهی و شهرت یک شرکت است. به طوری که امروزه بسیاری از شرکت ها در سراسر دنیا و حتی در کشور ایران دارای برندهای کشوری یا بین المللی هستند.
به همین جهت ابتدایی ترین مرحله در شروع یک کسب و کار و راه اندازی یک شرکت، ثبت برند برای آن شرکت است. اما این عمل دارای مراحل و شرایطی بسیار وقت گیر و پرهزینه است. طوری که شما به عنوان صاحب یک شرکت قطعا زمانی برای رفت و آمدهای اداری آن نخواهید داشت.
بنابراین در ادامه با ما همراه باشید که چگونگی ثبت برند را در زمانی کوتاه و با هزینه ای کم برای شما شرح دهیم.

شرکت های ثبت برند

با توجه به اهمیت نام تجاری برای شرکت ها، باید ثبت برند به شکلی انجام شود که هیچ گونه خللی در آن وجود نداشته باشد. این امر نیازمند زمان و هزینه کافی، تخصص و بسیاری موارد دیگر است. به همین جهت امروزه شرکت های مختلفی به صورت حضوری و مجازی همچون «ثبت فردا» وجود دارند که مشکلات صاحبان شرکت ها را در این زمینه برطرف می کنند.
این شرکت ها به شکلی هستند که می توانید کلیه امور ثبت برند خود یا بخشی از آن را به آن ها واگذار کنید. به طوری که در نهایت نام تجاری مورد نظر شما به بهترین شکل ممکن به ثبت برسد. اما بزرگترین شرکت ثبت برند دارای ویژگی ها و خصوصیاتی بی نظیر است که در ادامه این موارد را برای شما بیان می کنیم.
به طوری که ضمن آشنایی با بزرگترین شرکت ثبت برند، با مراجعه به آن ها بتوانید بهترین برند را برای کسب و کار خود تهیه کنید.

ویژگی های بزرگترین شرکت ثبت برند

همانطور که پیش تر دانستید؛ برند مهم ترین بخش یک شرکت تولیدی و تجاری است. به همین دلیل چگونگی و زمان ثبت آن در پیشرفت یک شرکت بسیار تاثیرگذار است. به همین جهت ثبت برند خود را به شرکتی بسپارید که ویژگی های زیر را داشته باشد.

ثبت برند در زمان کوتاه

ثبت برند همانند بسیاری از امور اداری دیگر دارای مراحلی است که برخی از آن ها یک ماه یا بیشتر به طول می انجامد. به عنوان مثال فاصله زمانی بین چاپ روزنامه های رسمی یک ماه است. همچنین هرکدام از روزنامه ها پس از گذشت یک هفته از پرداخت هزینه آن، به دست شما می رسد.
علاوه بر این بخش زیادی از ثبت برند در ادارات انجام می شود و رفت و آمدهای این ادارات نیز باعث اتلاف وقت می شود. به همین جهت شرکت های ثبت برند حضوری دارای پرسنل و افرادی هستند که به عنوان موکل شما این عمل را در زمانی کوتاه انجام می دهند.
همچنین شرکت های ثبت برند مجازی به صورتی هستند که ثبت نام تجاری شرکت شما را بدون هیچ گونه مزاحمتی و در زمانی کوتاه به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. به همین دلیل با مراجعه به بزرگترین شرکت ثبت برند می توانید ضمن صرفه جویی در زمان، از صحت و کارایی نام تجاری تهیه شده توسط آن ها اطمینان داشته باشید.

برندی ارزان

همانطور که می دانید ابتدایی ترین مرحله در ثبت برند طراحی نام تجاری است. این نام تجاری باید با محصول تولیدی شرکت مورد نظر و خصوصیات آن هماهنگی داشته باشد. زیرا امروزه در زمینه تولید هر محصول، تعداد زیادی شرکت وجود دارد که مردم تفاوت آن ها را توسط برند این شرکت ها درک می کنند.
اما اینکه برندی متناسب با محصول خود داشته باشید که پیش تر ثبت نشده باشد و دارای طرحی زیبا و چشم گیر باشد؛ امری مشکل است. همچنین که طراحی چنین برندی از عهده شما خارج است و متخصصان طراحی نام تجاری نیز هزینه زیادی جهت طراحی چنین برندی دریافت می کنند.
در این شرایط با مراجعه به شرکت های ثبت برند در شهر خود یا در سایت های مجازی، می توانید برندی ارزان و بسیار مناسب تهیه کنید. زیرا یکی از ویژگی های بزرگترین شرکت ثبت برند این است که برندهایی بسیار مشهور و در عین حال مدرن و به روز با مناسب ترین قیمت برای شما طراحی می کنند.

برندی تضمینی

از جمله مهم ترین خصوصیات بزرگترین شرکت ثبت برند این است که برند تهیه شده را تضمین می کند. زمانی که شما ثبت برند خود را به شرکتی بسپارید، این شرکت نام تجاری مورد نظر شما را به شکلی طراحی می کند که تمامی ویژگی های یک برند مناسب همچون طرح چشمگیر، منحصر به فرد، قابل استفاده برای تمامی محصولات تولیدی شما، قابل استفاده در تبلیغات وغیره را داشته باشد.
این شرکت ها در زمان ثبت برند، به شما اطمینان می دهند؛ برندی که به ثبت می رسانند طی مدت زمان مشخص شده، چه مقدار افزایش مشتری برای شرکت و محصولات شما به همراه خواهد داشت. در واقع اعتبار بسیاری از شرکت های ثبت برند به دلیل برندهای تضمینی آن ها است.
به طوری که برخی از این شرکت ها در صورتی که شما نسبت به برند طراحی شده رضایت نداشته باشید، بدون دریافت هیچ هزینه و جهت تضمین کار خود، نام تجاری جدیدی را برای شما طراحی و به ثبت می رسانند. این یک تضمین است که اطمینان صاحبان شرکت ها را به خود جلب می کند.
09177755652