فروش بهترین نام های برند لبنیات

تاریخ : 1348/11/10 نویسنده :admin3 بازدیدها : 193 موضوع : مقالات برند


برند لبنیات تجاری دامداران

شرکت فراورده های لبنی دامداران به مدیریت جعفری دهکردی و با شعار تبلیغاتی – از بامدادان تا شامگاهان با دامداران – یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکتهای تولید کننده محصولات لبنی در ایران است.آغاز به کار این شرکت در سال 1363و با تولید شیر و ماست آغاز گردیده ، متعاقب آن به تولید دوغ ،بستنی سنتی،کشک و کره و غیره پرداخت است.
این شرکت با تکیه بر بهبود مداوم کیفیت ،ایجاد تنوع در محصولات و تولید محصولات جدید ،همچنین ارتقا توانایی ها و تجارب کارکنان از طریق فرایند آموزش و بالابردن سلامت و ایمنی تولیدات و …. توانسته در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از صد برند لبنی برتر ، شناخته شود.
این هلدینگ ،مجموعه ای مستقل در تهیه شیر خام ،تولید ظروف ،تولید انواع فراورده های لبنی پاستوریزه و استریل می باشد.

برند لبنیات کاله

برند لبنی کاله با هدف بهبود و ارتقا ی سطح سبد غذایی مردم ایران در سال ۱۳۷۰ تاسیس شد. این برند در جایگاه ۴۸ ام صنایع غذایی در جهان و صادر کننده نمونه در فراورده های لبنی قراردارد.
غلامعلی سلیمانی ،کارافرین ۶۵ ساله و بنیانگذار هلدینگ سولیکو است این هلدینگ دارای ۲۰ زیر مجموعه بوده که بزرگترین و مطرح ترین آنها ،کاله می باشد.بیش از ۶۰ درصد سهام بازار در دست کارخانه وی  بوده وبه تازگی در عراق هم ،اقدام به تاسیس انبار جهت نگهداری لبنیات نموده است.
هلدینگ سولیکو، به عنوان یک کمپانی بین المللی در حوزه صنایع غذایی، در بیش از ۱۰ کشور دنیا به تولید و توزیع و فروش محصولات لبنی می پردازد.
این شرکت با سیاست تولید محصولات ممتاز و در سطح جهانی و حفظ کیفیت توانسته هم در بازار داخلی و هم در بازار خارجی اعتماد و اعتبار ویژه ای در جهت، کسب رضایت مشتریان و ناظران بهداشتی کسب نماید.و به صورت تقریبی تا ۹۰ درصد اهداف خود را محقق نماید.

برند لبنیات میهن

این شرکت در سال ۱۲۵۴ توسط ایوب پایداری تاسیس گردید. او فعالیت خود را از دوران نوجوانی و با فروش بستنی به صورت دوره گرد آغاز نمود .در حال حاضر این برند بعد از سالها تلاش به یکی از بزرگترین برندهای بستنی و لبنیات بدل گشته است.البته پس از سالهاو با جدایی دو برادر، تبدیل به شرکت دو مینو و شرکت میهن گردیده است.
بیش از ۶۰ درصد سهم  بازار بستنی و ۵۰ درصد سهم بازار شیر استرلیزه داخل کشور، در اختیار این برند لبنی بوده ،همچنین محصولات این برند به کشور هایی همچون عراق، کویت، امارات، پاکستان، عمان، قطر و روسیه صادر می گردند.
تولیدات این برند لبنی شامل پنیر، کره، خامه و غیره، امروزه این شرکت راتبدیل به یک ابر برند در صنایع غذایی نموده، چرا که هم اکنون در کارخانجات این شرکت ۲۰ نوع بستنی و محصول تولید می گردد.
رمز موفقیت میهن مدیران باتجربه و پرسنل کار آمد در تمامی واحد های این شرکت اعم از تولید و تحقیق و بازاریابی و فروش بوده و تازگی، طعم و بوی مطبوع و کیفیت قابل اطمینان ،نکات بارز در تولیدات این برند لبنی است.

برند لبنیات رامک

این شرکت در دو حوزه لبنیات و بستنی از سال ۱۳۷۴ تا کنون فعالیت داشته است. در حال حاضر این برند لبنی، ۹۰ نوع بستنی تولید می نماید. این شرکت به دست خانواده نصیری و در شیراز تاسیس و روزانه ۳۰۰ تن شیر خام را به بیش از ۱۵۰ نوع محصول و بستنی تبدیل می نماید. با توجه به فعالیت خانوادگی آن ها در زمینه  صادرات میوه به کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله کویت و عمان، حوزه کاری این شرکت در زمینه آبمیوه نیز گسترده گشته است. تلاش این شرکت به منظور دست یابی به اهدافش یعنی تنوع و کیفیت بالای محصولات ،ماشین آلات مدرن و پیشرفته ،سیستم های کنترل کیفیت و سیستم توزیع فراگیر قابل تحسین و در خور توجه می باشد. نفوذ این شرکت در خطوط هوایی ایران از جمله ایران ایر و شرکتهای آسمان و ماهان بیانگر این تلاش است.این شرکت با شعار تبلیغاتی،رامک دوست بزگ و کوچک، توانسته در ذهنهای مردم ما جای باز کند.

برند لبنیات کالبر

آغاز به کار این شرکت در سال ۱۳۷۳ و با تولید شیر پاستوریزه، دوغ و شیر طعم دار و انواع آبمیوه در بسته بندی های چند لایه وغیره می باشد .تولید پنیر UF یکی از افتخارات منحصر به فرد این مجموعه است.عواملی نظیر بهره گیری از تجهیزات مدرن و ماشین الات وارد شده از آلمان و ایتالیا و مدیران با تجرب ،منجر به سطح بالای کیفیت در محصولات این شرکت در ایران و جهان گشته است. این شرکت علاوه بر کسب استقبال عمومی در جایگاه جهانی  ،موفق گردیده نشانهای کیفیت متعدد از مقامات ناظر دریافت نماید.

برند لبنیات هراز

این برند لبنی در سال ۱۳۸۶ توسط بزگمهر دادگر در شهر آمل بنیانگذاری گردید. تولیدات این برند لبنی ماست دوغ پنیر و …. و اولین تولید کننده ماست طعم دار در کشور ایران است .محصولات این برند لبنی به کشور هایی همچون عراق ،کویت و بحرین صادر می گردد. بسیاری از فعالان از بزرگمهر دادگر به عنوان پدر صنعت لبنیات نام می برند. او معتقد است در اینده ای نزدیک این برند لبنی جز ده برند برتر کشور های منطقه قرار می گیرد و تبدیل به اولین انتخاب مصرف کننده می گردد. انواع ماست های طعم دار نظیر ماست لبو، ماست بورانی، ماست کدو، ماست چیلی برای اولین بار در ایران و توسط این برند لبنی عرضه گردیده است.

برند لبنیات پاکبان

گروه صنایع غذایی پاکبان در سال ۱۳۵۶ تاسیس و در سال ۱۳۷۰ به بهره برداری در زمینه لبنیات و ابمیوه نموده است. در حال حاضر این شرکت با ظرفیت ۵۰ هزار تن انواع فراورده های لبنی و ۴۵۰ تن ابمیوه به عنوان پیشگام در زمینه نواوری در بازار بسته بندی  کیفیت، معرفی و به فعالیت خود ادامه می دهد.
تمامی محصولات این مجموعه به صورت ارگانیک از دامن طبیعت تامین و با شعار جامعه سالم در گرو تغذیه سالم ، محصولا ت تولیدی را با ایجاد چرخه مستقیم و حذف واسطه ها در حداقل زمان ممکن به دست مصرف کننده می رساند.

برند لبنیات روزانه

برند لبنی فراورده های سحر با نام تجاری روزانه در سال ۱۳۷۳ ثبت و در سال ۱۳۷۷ وارد عرصه کار تولید محصولات لبنی و آبمیوه، گردید.
محصولات این شرکت پنیر،شیر استریل و آبمیوه می باشد.اولین محصول این شرکت پنیر بوده که به عنوان اولین خط تولید این نوع پنیر در جهان شناخته می شود.

برند لبنیات پاک

این شرکت در سال ۱۳۳۸ با مجوز از وزارت صنایع تاسیس شد. مجموعه لبنی پاک با برندی معتبر ،ارائه دهنده سبد کامل فراورده های سالم و با کیفیت به عنوان یکی از اولین انتخابهای مشتری در کشور می باشد. نکات قابل توجه در ارتباط با این برند لبنی، افزایش ظرفیت، تنوع در کیفیت محصول و سود آوری و افزایش سهم بازار و بکارگیری دانش روز و استفاده از منابع انسانی کار امد و مجرب است.

برند لبنیات چوپان

صنایع لبنی و بستنی چوپان با تولید شیر در سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر با بیش از ۸۰۰ کارمند و تولید بیش از ۷۰ نوع محصول لبنی پاستوریزه و هموژنیزه به صورت تازه و فاقد مواد نگهدارنده و افزودنی در زمره برترین تولید کنندگان لبنیات قرار دارد.
از نقاط قوت این برند عدم استفاده از هورمن رشد و کنترل کیفیت مداوم در محصولات می باشد. بزرگ‌ترین بستنی شکلاتی توسط، شرکت فرآورده‌های لبنی چوپان و تحت عنوان بزرگ‌ترین بستنی جهان، در ۱۲ فروردین به ثبت گینس رسید.

برند لبنیات پگاه

اولین بار طراحی تولید و بسته‌بندی شیر و محصولات لبنی با هدف بهبود تغذیه و بهداشت مردم و توسعه صنعت دام‌پروری در سال 1333 ارائه شد. اجرای این طرح بعد از تأیید وزارت بهداری و موسسه یونیسف، وابسته به سازمان ملل، تصویب شد.
پس از احداث ساختمان کارخانه و خرید و نصب ماشین آلات خط تولید، کارخانه شیر پاستوریزه ایران با ظرفیت روزانه 45 تن، در آبان سال 1336 رسماً افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
شرکت سهامی صنایع شیر ایران هم‌اکنون دارای ۱۶ کارخانه تحت پوشش است که تحت مدیریت هلدینگ در ۱۳ استان بزرگ ایران مشغول فعالیت است. از سال ۱۳۸۰ شرکت صنایع شیر ایران با انتخاب برند پگاه و معرفی آن به مصرف‌کنندگان، تمامی فرآورده‌های تولیدی خود را با این نشان به بازار مصرف عرضه می‌کند و واحدهای تولیدی تحت پوشش آن با عنوان شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه نامگذاری شدند. سهامداران صنایع شیر ایران شامل صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی (سهامی عام)، شرکت توسعه صنایع بهشهر (سهامی عام) و شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران (سهامی عام) هستند. هلدینگ صنایع شیر پگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده صنعت لبنیات در خاورمیانه ۲۹ زیرمجموعه تولیدی دارد و در نوع خود در منطقه بی‌نظیر است.


09177755652